۱۰ کشور خطرناک برای سفر را بشناسید

  daily news

  ۱۰ کشور خطرناک برای سفر را بشناسید

  لذت مسافرت یکی از بزرگ‌ترین لذت‌ها است. فرهنگ دیگری، اکتشاف، و رفتن به دنبال ماجراها در زمین‌های جدید یکی از بهترین روش‌ها برای تجربه زندگی است. مسافرت کردن به شما چشم جدیدی برای دیدن جهان به شما می‌دهد و واقعا پایه دانش شما را گسترش می‌دهد.

  در روز و عصر می‌بینیم که مردم بسیاری از مکان‌ها را در رسانه‌های اجتماعی سفر می‌کنند و ما کنجکاو می‌شویم. با این حال، برخی از نقاط جهان هستند که آماده نیستند تا به راحتی دیده شوند.

  با ما باشید تا ادامه این مقاله تی پلاس به شما ۱۰ کشور که از هر لحاظ برای سفر کردن شما مناسب نیستند را معرفی کنیم/

  ۱۰. اوکراین

  یک درگیری مداوم در اوکراین با روسیه وجود دارد. بین دو کشور، نیروهای مسلح درگیر نزاع بر روی زمین در منطقه شرقی هستند و برای افراد محلی غیرمعمول نیست که درگیر این درگیری شوند.

  10 کشور خطرناک برای سفر را بشناسید

  ۹. مصر

  در حالی که تهدید در مصر رو به کاهش است، هنوز زمان خوبی برای بازدید نیست. گروه‌های تروریستی و قیام‌های هنوز وجود دارند و تهدید حمله هرگز دور نیست. تا زمان بهتر شدن اوضاع کشور بهتر است که صبر کنید ضرری که نداره!

  10 کشور خطرناک برای سفر را بشناسید

  ۸. هندوراس

  هندوراس در آمریکای مرکزی واقع‌شده و مکان‌های زیبایی برای دیدن دارد ، اما شاید هنوز نه. هندوراس دارای یکی از بالاترین نرخ‌های قتل در جهان است و به خاطر جرم مرگبار آن مشهور است.پس بهتره اسمش رو نیاری

  ۷. کنیا

  کنیا روستایی بسیاری از جنبه های تروریستی دارد.ولی اغلب حملاتب رخ می‌دهند و گزارش‌ها و تیراندازی‌ها را گزارش می شود .اما بهتر است که در امان باشیم. بدترین زمان برای بازدید در اطراف زمان انتخابات است، که در آن شهرها با اعتراضات خشونت‌آمیز روشن می‌شوند.

  ۶. آل سالوادور

  ” آل سالوادور ” ( El )، در حالی که با کوه‌های mountainsides زیبایی خاصی به انجا داده، ولی در معرض جنایات خشونت‌آمیز گروهی قرار دارد. چندین مورد آدم‌ربایی در پارک‌های ملی و دیگر مکان‌های عمومی گزارش شده‌است. این کشور چندین سال است که درگیر جنگ داخلی شده‌است و هرگز به طور کامل التیام نیافته است.عکس رو ببنید و تجدید نظر کنید!

  10 کشور خطرناک برای سفر را بشناسید


  بخش گردشگری ما را دنبال کنید

  گردشگری


  ۵. کلمبیا

  Narcos به خاطر مهارت داستان‌سرایی و دقت تاریخی آن ، مورد ضربه قرار گرفته‌است. کلمبیا با قاچاق مواد مخدر، فساد سیاسی و جنایات خشونت‌آمیز برای بیش از ۴ دهه مورد حمله قرار گرفته‌است. جنایات سازمان‌یافته یک نیروی قوی در کشور است و تا زمانی که توافق‌های صلح شکل بگیرد فکرش را هم نکنید.

  ۴. ونزویلا

  جو سیاسی در حال تغییر است و اوضاع کاملا ترسناک است و اکنون ونزوئلا در حال جنگ داخلی است. اخبار ، مسائل گرسنگی، اعتراضات و وضعیت کلی نامشخص را گزارش می‌دهد. یک بحران اقتصادی رو به رشد وجود دارد و تنش‌ها در حال افزایش هستند.

  ۳. یمن

  همانند بسیاری از کشور های دیگر در این فهرست، یمن نیز محل بسیاری از گروه‌های تروریستی شده است. گروه‌های شورشی حوثی، شهروندان آمریکایی و اروپایی را به خاطر قدرت سیاسی بازداشت کرده‌اند. گزینه‌های دیگری در خاور میانه وجود دارد و من به سادگی از آن صرف‌نظر می‌کنم.

  ۲. نیجریه

  آیا تا به حال نام بوکو حرام را شنیده‌ای ? خوب، این یک گروه تروریستی است که سال‌ها است که این کشور را ویران کرده‌است. همراه با این واقعیت که حمل و نقل  غیرقابل اطمینان است، چندین هشدار در مورد سفر در نیجریه وجود دارد.

  ۱. پاکستان

  دولت پاکستان و ادارات اطلاعاتی این کشور اسلامی سابقه کار علیه دولت ایالات‌متحده را دارند. این کشور مهد بسیاری از اردوگاه‌های آموزشی تروریستی از جمله دولت اسلامی عراق و شام و طالبان است. من به طور کامل از این منطقه دوری می‌کنم.اگر قصد ادامه تحصیل در رشته انتحاری شدن دارید انتخاب اول شما باید پاکستان باشد. ممنون هستیم که تا اینجا ما را همراهی کردید و اگر نظر دارید برای ما کامنت کنید مجله تی پلاس

   

  ۱۰ کشور خطرناک برای سفر را بشناسید

  منبع: تی پلاس

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  نظر خود را بنویسید
  نام