کیه لینی: انگیزه ای برای انتقام از رئال نداریم

  0
  1,377 views
  daily news

  کیه لینی: انگیزه ای برای انتقام از رئال نداریم

   

  در نشست خبری امروز، کیه لینی، مدافع ارزشمند یوونتوس که با رفع مصدومیت به این بازی رسیده، گفت:« با هدف انتقام وارد زمین نمی شویم. هدف ما از این بازی انتقام گیری نیست. از مصاف با رئال خاطرت بد و همچنین خوبی داریم. در لیگ قهرمانان اگر می خواهید به فینال برسید، باید با رئال، بارسا و بایرن روبرو شوید. از همه این تیم ها نیز خاطرات خوب و بد داریم و شور و اشتیاق مان برای چنین دیدارهایی مضاعف است.»

  در یکی از حساس ترین بازی های یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، فردا یوونتوس میزبان رئال مادرید است.

  کیه لینی: انگیزه ای برای انتقام از رئال نداریم

  رئال معمولا در دور حذفی این رقابت ها برابر یوونتوس ناکام مانده و باید دید این بار می تواند بر طلسم بانوی پیر غلبه کند یا خیر.

  کی لینی ادامه داد:« برای رئال و بازیکنانش ارزش و احترام زیادی قائلیم ولی این دلیل نمی شود که در خودمان توانایی شکست رئال را نبینیم. از نظر من، راموس بهترین مدافع دنیاست و رونالدو هم بهترین مهاجم. ما ورزشکاران از یکدیگر تمجید می کنیم ولی وقتی برابر هم قرار می گیریم، دیگر رفاقتی بینمان وجود ندارد. تجربه حذف رئال را داریم و امیدوارم که تکرارش کنیم.»

  کیه لینی: انگیزه ای برای انتقام از رئال نداریم

   

  رونالدو:« خیلی تیم ها از دست رونالدو عذاب کشیده اند و او به ما هم گل های زیادی زده است. سعی می کنیم او را در زمین محدود کنیم ولی واضح است که بازیکنی همچون رونالدو، در دیدارهای بزرگ، تفاوت ها را رقم می زند.

  نمی توان رونالدو را به صورت نفر به نفر مهار کرد بلکه باید به صورت تیمی او را از کار بیندازیم. البته که به شانس هم در این راه نیاز است. شانسی که در فینال کاردیف نداشتیم و او دو گل به ما زد.»

   

  منبع: تی پلاس
  برای دیدن اخبار ورزشی کلیک کنید: تی پلاس

  دیدگاهتان را بنویسید

  نظر خود را بنویسید
  نام