کشف جسد زن جوان در گونی/ قاتل دستگیر شد

daily news

به گزارش تی پلاس

کشف جسد زن جوان در گونی/ قاتل دستگیر شد

ساعتی پیش مرد ۲۸ ساله‌ای که همسر ۲۲ ساله‌اش را به قتل رسانده بود در محل جنایت در جنوب شرق تهران دستگیر شد.

به گزارش تسنیم، ساعت ۲۰:۳۵ امشب ماموران گشت کلانتری ۱۷۷ خاورشهر در جریان کشف جسدی در طبقه دوم خانه‌ای در منطقه اشرف‌آباد خاورشهر قرار گرفتند و به دنبال این خبر، نیروهای پلیس سریعاً در محل حاضر شدند.

 

براساس این گزارش ماموران پلیس زمانی که به محل کشف جسد رسیدند مشاهده کردند اهالی منطقه فردی را دستگیر کرده و او را به عنوان قاتل به ماموران پلیس تحویل دادند.

 

در بررسی‌های اولیه مشخص شد این مرد ۲۸ ساله همسر ۲۲ ساله خود را حوالی ساعت ۱۹:۳۰ شب در منزل خفه کرده و پس از قتل وی جسد را در گونی پیچیده و در حالی که آن را لای پتو پیچیده بود قصد خارج کردن جسد از منزل را داشت که توسط اهالی محل دستگیر شد.

 

سروان محمدعلی منصوری رئیس کلانتری ۱۷۷ خاور شهر با اعلام این خبر افزود: اهالی محل در حالی از ماجرا مطلع شدند که برادرزاده ۹ ساله قاتل که در طبقه اول ساکن بوده زمانی که به طبقه بالا می‌آید جسد زن عمویش را مشاهده می‌کند و فوراً موضوع را به یکی از مغازه‌داران محل اطلاع داده و او نیز با همراهی چند نفر از اهالی سریعاً در محل قتل حاضر شده و پلیس را در جریان ماجرا می‌گذارند.

 

به گفته رئیس کلانتری ۱۷۷ خاورشهر تحقیقات تکمیلی در خصوص علت این قتل و انگیزه قاتل تحت نظارت بازپرس کشیک قتل در حال انجام است و اخبار تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد.

 

 

تی پلاس

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را بنویسید
نام