چند خبر کوتاه؛صحبت پمپئو وزیر خاجه آمریکا با ایرانیان و جواب ترامپ به روحانی

0
12,089 views
daily news

چند خبر کوتاه؛صحبت پمپئو وزیر خاجه آمریکا با ایرانیان و جواب ترامپ به روحانی

چند خبر کوتاه؛صحبت پمپئو وزیر خاجه آمریکا با ایرانیان و جواب ترامپ به روحانی مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا یکشنبه شب (دیشب) ۳۱ تیر در جلسه‌ای که با حضور صدها آمریکایی ایرانی تبار و ایرانیان مقیم آمریکا در لس آنجلس برگزار می‌شود، درباره ایران سخنرانی خواهد کرد.

مایک پمپئو
مایک پمپئو

در ادامه تی پلاس فقط صحبت های وزیر امور خارجه آمریکا را بازنشر می کند این به معنی تایید یا رد این مطالب نیست * متاسفانه مقداری از صحبت ها باید سانسور شود*

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا: در دوران توافق هسته‌ای درآمد جمهوری اسلامی بیشتر شد و به جای این که صرف مردم ایران شود، صرف حمایت از تروریسم شد. درحالی که یک سوم مردم ایران زیر خط فقرند.

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در اشاره به فساد گسترده در نظام ****، به ناصر مکارم شیرازی هم اشاره کرد که به سلطان شکر معروف شده.

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در اشاره به فساد گسترده در جمهوری اسلامی، به حساب‌ شخصی ۳۰۰ میلیون دلاری *** اشاره کرد و گفت: جای تعجب است که یکی از اراذل و اوباش به ریاست دادگاه قضایی برسد.

یکی از مخالفان در میانه سخنرانی مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا شروع به شعار دادن کرد و آقای پمپئو گفت ای کاش روزی در ایران هم چنین آزادی بیانی وجود داشته باشد.

وزیر خارجه آمریکا: به اروپایی‌ها هشدار می‌دهم که از تروریسم مورد حمایت جمهوری اسلامی در امان نیستید.

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا به اعدام محمد ثلاث اشاره کرد و دادگاه او را مسخره نامید. آقای پمپئو گفت که دراویش مانند بهائیان و سایر ادیان در ایران سرکوب می‌شوند و بیم آن دارند که هر نیایشان آخرین نیایش آنها باشد.

وزیر خارجه آمریکا: ما تعهد داریم که فشار حداکثری روی قدرت جابجایی پول ایران قرار دهیم و میزان واردات نفت از ایران را به صفر برسانیم.

وزیر خارجه آمریکا: گاهی به نظر می‌رسد جهان دیگر به اعمال خشونت‌های ایران توجهی ندارد. اما مردم ایران سکوت نخواهند کرد. دولت آمریکا به رهبری پرزیدنت ترامپ هم ساکت نخواهد بود.

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا: با سانسور رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی در ایران مقابله می‌کنیم و یک شبکه فارسی زبان ۲۴ ساعته راه‌اندازی خواهیم کرد.

وزیر خارجه آمریکا: برخی می‌گویند اعمال فشارها به ضرر میانه‌روی در ایران می‌شود اما میانه‌رویی در رژیم ایران وجود ندارد، آنها مثل گرگی در لباس میش هستند. این به اصطلاح میانه‌روها همان انقلابی‌های ضدآمریکایی و ضد غرب هستند.

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در پاسخ به سوالی که آیا مردم ایران خواهند توانست کنترل کشور خود را به دست بگیرند گفت: اتفاقاتی هست که به طور غیرمنتظره می‌افتد. روز دقیقش را نمی‌دانیم ولی وقتی زمان مناسب برسد آن اتفاق خواهد افتاد.

وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد که پیامی برای مردم ایران دارد و آن این است که ایالات متحده آمریکا صدای شما را می شنود، ایالات متحده از شما حمایت می کند،
ایالات متحده با شماست.

مدیر عامل بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها:
جمهوری اسلامی به زباله‌دان تاریخ خواهد رفت، همان طور که پرزیدنت ریگان درباره کمونیسم گفته بود و حالا مایک پمپئو به طور نمادین کتابخانه ریگان را برای سخنرانی انتخاب کرده است.

ترامپ

پاسخ ترامپ به تهدید روحانی: دیگر هرگز و هرگز، ایالات متحده را تهدید نکن وگرنه عواقبی را متحمل خواهی شد که تاکنون تعداد کمی در سرتاسر تاریخ متحمل شده‌اند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در پاسخ به حسن روحانی که گفته بود “آمریکا با دم شیر بازی نکند”، واکنش نشان داد.

دیگر هرگز و هرگز، ایالات متحده را تهدید نکن وگرنه عواقبی را متحمل خواهی شد که تاکنون تعداد کمی در سرتاسر تاریخ متحمل شده‌اند.
ما دیگر آن کشوری نیستیم که حرف‌های دیوانه‌وارتان درباره خشونت و مرگ‌ را تحمل کنیم. حواستان را جمع کنید.”

دونالد ترامپ متن توییت خود را حروف بزرگ نوشته که نشان از تاکید و جدیت صحبت‌هایش دارد.

چند خبر کوتاه؛صحبت پمپئو وزیر خاجه آمریکا با ایرانیان و جواب ترامپ به روحانی
چند خبر کوتاه؛صحبت پمپئو وزیر خاجه آمریکا با ایرانیان و جواب ترامپ به روحانی

اسرائیل یک پایگاه نظامی را در سوریه هدف قرار داد

خبرگزاری رویترز از قول یک مقام امنیتی خبر داده که یک مرکز تحقیقات نظامی برای تولید سلاح شیمیایی هدف حمله قرار گرفته است.


بیشتر بخوانید؛ اخبار تی پلاس

چند خبر کوتاه؛سفر ترامپ در مقر ناتو با توپِ پُر تا جهانگیری،آمریکا همه را هدف دارد   ”  چند خبر کوتاه؛رزمایش مشترک دریایی آمریکا و قطر در خلیج فارس در پی تهدید بستن تنگه هرمز


ائتلاف عربی:

۱۱۹ شبه‌نظامی حوثی کشته و ۱۷ تن دیگر اسیر شدند

ائتلاف عربی شامگاه شنبه ۲۱ ژوئیه از کشتن شدن ۱۱۹ شبه‌نظامی حوثی و اسارت ۱۷ تن دیگر در درگیری‌های ۴۸ ساعت گذشته در دو استان‌ صعده و حجه یمن خبر داد.

هنوز تحریمها آغاز نشده قیمت ارز و طلا لحظه به لحظه افزایش می یابد

👈قیمت دلار از مرز ۹۵۰۰ تومان در بازار گذشت/ سکه امامی با افزایش نرخ نسبت به دیروز ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار است

چند خبر کوتاه؛صحبت پمپئو وزیر خاجه آمریکا با ایرانیان و جواب ترامپ به روحانی
چند خبر کوتاه؛صحبت پمپئو وزیر خاجه آمریکا با ایرانیان و جواب ترامپ به روحانی

 

زلزله در غرب کرمانشاه تاکنون بیش از ۱۸۰ زخمی برجای گذاشته است.

احتمال قطع همکاری آدیداس با ایران

با پایان رقابت‌های جام‌جهانی به دلیل تحریم‌هایی که علیه ایران وجود دارد، همکاری با آدیداس خاتمه خواهد یافت.

وزرای خارجه آمریکا و کویت گفتگو کردند

آمریکا طی هفته‌های اخیر از متحدان خود خواسته که همزمان با بازگشت تحریم‌ها علیه ایران، برای فشار به جمهوری اسلامی توان خود را به کار گیرند.

تیراندازی در تورنتو دو کشته و ۱۳ زخمی برجای گذاشت

آنگونه که شاهدان عینی گزارش داده‌اند، ۲۰ تا ۳۰ گلوله در جریان این تیراندازی شلیک شد.

چند خبر کوتاه؛صحبت پمپئو وزیر خاجه آمریکا با ایرانیان و جواب ترامپ به روحانی

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را بنویسید
نام