پیراهن تیم ملی ایران مشکوک تر از همیشه

admin دسته‌بندی نشده 2,002 views 0 0
Bilit Havapima
پیراهن تیم ملی ایران مشکوک تر از همیشه
پیراهن تیم ملی ایران مشکوک تر از همیشه

پیراهن تیم ملی ایران مشکوک تر از همیشه

در فضای رسانه ای معاصر حتی یک گوشه وجود ندارد که از هر واقعیت و شایع ای رسیده از اردوگاه هر تیم ملی بلافاصله با خبر نشود. یا یک مورد استثنایی هم هست؟

همه شرکت کنندگان در جام جهانی ۲۰۱۸ برنامه های کاربردی برای مسابقات را اعلام کردند، همچنین پیش بینی های مربوطه طرفداران و متخصصین در اینترنت به چاپ می رسند و غیره.

امروز، بر اساس درخواست “خرید لباس تیم های شرکت کننده در جام جهانی ۲۰۱۸”، گوگل صدها فروشگاه آنلاین در سراسر جهان را ارائه می دهد و پیشنهاد می کند که تی شرت ۳۱ تیم ملی را تن کنند. بجز یکی — ایرانی!!!

پیراهن تیم ملی ایران مشکوک تر از همیشه

در برخی از کشورها، بازیکنان تیم های ملی و در دیگر کشورها مدل های لباس، فرم و لوازم ورزشی را رونمایی کرده و هم اینک به کسب درآمد هنگفتی دست یافتند.

اما همه جا اینطور نبود. درست یک ماه پیش از آغاز جام، ما هنوز نمیدانیم که فرم تیم ملی ایران چگونه است. این برای دوستداران بی طرف فوتبال و کلکسیونر ها شگفت انگیز است و برای طرفداران محلی یک پدیده جنجالی است.

و حالا یک کمی آمار و ارقام. هم اینک برای مسابقات جام جهانی ۲ میلیون ۳۷۴ هزار بلیط به فروش رسیده ولی هیچ یک از بازی ها با شرکت تیم ملی ایران قابل دسترسی نیست.

به نظر می رسد که تقاضا برای تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی روسیه وجود دارد و پیشنهاد برای تشویق علاقه به آن در داغترین زمان — اندک روزهایی مانده تا افتتاح جام جهانی اصلا وجود ندارد. فوتبال ایران، وقت آن فرا رسیده که چهره خود را باز کنی!

مطالب مشابه...

0 افکار در “پیراهن تیم ملی ایران مشکوک تر از همیشه”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Bilit Arzan

مارا دنبال کنید

فهرست

Charter Arzan

اخرین کامنت ها

SiteLock