پوتین خروج آمریکا برای ما هزینه بردار است

  0
  3,361 views
  daily news

  پوتین خروج آمریکا برای ما هزینه بردار است

  در پی کنفرانس خبری که پوتین با رئیس جمهور فرانسه داشت پوتین گفت عواقب خورج از برجام بغرنج کننده است.

  پوتین در ادامه گفت : ” به نظر من، عواقب این کار (خروج از برجام) می تواند بسیار ناراحت کننده باشد، ما  نه تنها فرانسه بلکه کل اتحادیه اروپا را به سمت حفظ برجام پیش می بریم. اما ما می دانیم که این کار راحت نیست”.

  معرفی پوتین به عنوان کاندیدای حزب "روسیه واحد" در سال ۲۰۱۸ ?پوتین در ۱۷ سال اخیر بصورت متوالی در سمت‌های نخست‌وزیر و یا رئیس جمهوری روسیه فعالیت داشته است!
  پوتین

  به عقیده رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا، برنامه جامع اقدام مشترک با ایران، با امکان دور زدن تحریم ها توانایی ساخت بمب هسته ای را برای تهران فراهم می کند. در عین حال ایشان به انعقاد توافق نامه جدیدی نیز اشاره نمود.

  در تاریخ ۸ می، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا خبر خروج واشنگتن از توافقنامه برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) را اعلام نمود. این توافقنامه موجب محدودیت در فعالیت های هسته ای ایران و جلوگیری از اقدامات یکجانبه آمریکا و شورای امنیت سازمان ملل متحد و اتحادیه اروپا در تحریم های یک طرفه می باشد.

  روسای جمهور بریتانیا، آلمان و فرانسه، ترزا می، آنگلا مرکل و امانوئل ماکرون خواهان اجرای برجام توسط طرفهای توافقنامه شدند. حسن روحانی، رئیس جمهور ایران اعلام نمود که تهران همچنان به تعهدات خود در قالب برجام ادامه می دهد و به تعهدات خود عمل خواهد نمود.

  اما در رسانه ها و خبر گزاری ها اینگونه به نظر نمی رسد و خروج امریکا از برجام یعنی برجام بی معنی است و هیچ کاری از دست کشور های روپایی بر نمی آید.

   

  پوتین خروج آمریکا برای ما هزینه بردار است

  دیدگاهتان را بنویسید

  نظر خود را بنویسید
  نام