نسخه نهایی اندروید ۸ یا o برای توسعه منتشر شده!

  0
  140 views
  daily news

  گوگل با انتشار اخرین ویرایش یعنی ویرایش شماره ۴ پرونده اندروید ۸ را بست و این نسخه از اندروید اکنون در اختیار توسعه دهنگان قرار داد.

  نسخه اندروید جدید ۸٫۰٫۰ ولی هنوز به صورت رسمی اسمی برای این نسخه در نظر گرفته نشده است شایعات وجود دارید که به نظر میرسد نام اندروید جدید نام یک ابمیوه است! اورنجینا (Orangina)، نام نوشیدنی پرتقالی گازداری است که در فرانسه تولید می‌شود و این نوشیدنی، توسط سرپرست بخش سیستم‎عامل اندروید، هیروشی لاکهایمر، در توئیتر به نمایش گذاشته شده است. لاکهایمر به همراه این تصویر، از هشتگ nocomment# (بدون شرح) و اموجی پرچم‌ فرانسه استفاده کرده است.

  زمان انتشار این نسخه طبق گفته شرکت گوگل در نیمه هایِ ماه آگوست نسخه نهایی اَندروید O را برایِ گوشی هایِ پیکسلی منتشر خواهد کرد و اَکنون با توجه به انتشار آخرین ویرایش از نسخه مخصوص توسعه دهندگان اَندروید O در ماه جاری میلادی، به نظر میرسد یک قدم دیگر به انتشار نسخه نهایی اَندروید O در ماه آینده میلادی نزدیک شده ایم.این ویرایش از نسخه توسعه دهندگان با خود تغییرات بسیار زیادی از لحاظ فنی به همراه دارد و حاوی آخرین وصله ها و برطرف سازی مشکلات برایِ اَندروید O میباشد. گوگل اشاره میکند که این نسخه همچنین حاوی API های نهایی مخصوص توسعه دهندگان میباشد و توسعه دهندگان میتوانند بر اساس این نسخه نرم افزارها و بازی هایِ خود را توسعه داده و مورد آزمایش قرار دهند.

  گوگل در پایان اشاره میکند که این بروزرسانی برایِ تمام کسانی که یکی از دستگاههایِ گوگل پیکسل، پیکسل XL، نکسوس ۶P، نکسوس ۵X، پیکسل C یا نکسوس پلیر را دارند و در طرح بتایِ اَندروید O شرکت کرده اند به زودی به صورت OTA منتشر خواهد شد.android-o-easter-egg-600x400

  دیدگاهتان را بنویسید

  نظر خود را بنویسید
  نام