مردان در چه سنی خیانت میکنند؟

admin دسته‌بندی نشده 1,175 views 0 0
مردان در چه سنی خیانت میکنند؟
مردان چرا و در چه سنی خیانت میکنند؟

مردان در چه سنی خیانت میکنند؟

وقتی یک خیانت انجام می‌شود، ممکن است فکر کنید که مردان احتمالا این کار را در سنین ۲۰ سالگی انجام می‌دهند،زمانی که به پیک مردانه شان می‌رسند و همه نوع هورمون جنسی دیوانه‌وار در اطراف آن بالا و پایین می پرند!!

مردان در چه سنی خیانت میکنند؟

در واقع ، فرهنگ عامه مملو از فیلم‌ها و نمایش‌های تلویزیونی است که این گونه باور های به ما میدهند

اما به گفته علم، این مردان مسن هستند که گرایش بیشتری به خاک بر سری شدن دارند.!

طبق داده‌های نظرسنجی عمومی اخیر   ، ۲۰ ٪ از مردان و ۱۳ ٪ زنان گزارش دادند که با فردی غیر از همسر خود  رابطه جنسی داشته‌ باشند، و در حالی که به نظر می‌رسد که زنان در اوایل دهه بیست‌سالگی زندگی خود خیانت می کنند،خطر خیانت یک مرد در واقع با گذشت زمان افزایش می‌یابد.

یک مطالعه شگفت‌انگیز در سال ۲۰۱۴ که به فعالیت مردم در ” اشلی مدیسون ” نگاه کرد، نشان داد که اگر آن‌ها قصد دارند در سن ۵۰ ۶۰ سالگی به یک جشن بزرگ بروند(خاک بر سری)

اما اگر مجبور باشیم آنها را به یک عدد خاص قرار دهیم، باید ۵۵ سال در نظر بگیریم، به گفته یکی از تحقیقات انجام‌شده توسط دانشگاه نیو همپشایر، این زمانی است که مردان به ” اوج خیانت ” می‌رسند،

در واقع این سنی است که آن‌ها در معرض خطر ارتکاب زنا قرار دارند. وقتی یک مرد پنجاه و پنج ساله است، در ابتدای پدربزرگیش ایستاده، بنابراین او می‌تواند آن را به عنوان آخرین فرصت برای “چرا در دامنه سبز کوه ” قبل از اینکه رسما بالای تپه برسد ببیند.

مردان در چه سنی خیانت میکنند؟

مطالب مشابه...

0 افکار در “مردان در چه سنی خیانت میکنند؟”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مارا دنبال کنید

فهرست

اخرین کامنت ها

SiteLock