محصول جدید جیپ رنگید jeep renegade 2019

  0
  1,890 views
  daily news

  محصول جدید جیپ رنگید jeep renegade 2019

  jeep renegade 2019

  رونمایی از این خودرو قرار است در اوایل این هفته در نمایشگاه خودروی تورینو واقع در والنتینو پارک ایتالیا انجام شود. خودروی معرفی‌شده مخصوص بازار اروپا است و نسخه‌ی آمریکایی جیپ رنگید در آینده معرفی خواهد شد که البته انتظار می‌رود مشخصاتی مشابه همین مدل فیس‌لیفت داشته باشد.

  جیپ از مدل ۲۰۱۹ جیپ رنگید jeep renegade 2019  برای بازار اروپا رونمایی کرد که نسخه‌ی فیس‌لیفت جیپ رنگید به شمار می‌رود و در ادامه نگاهی به تغییرات و مشخصات آن خواهیم داشت.نخستین تغییر را باید چراغ‌های جلویی این خودرو و سپر آن دانست که کاملا تغییر کرده‌اند. همچنین طراحی این خودرو به گونه‌ای تغییر کرده است تا این خودرو کم ارتفاع‌تر از قبل به نظر برسد.

  Jeep Renegade

  دو چراغ راهنما  که به شکل عمودی روی گلگیرهای این خودرو قرار داشتند در فیس‌لیفت جدید این خودرو به رنگ سفید و هم‌رنگ با چراغ‌های جدید درآمده‌اند تا ظاهری جذاب‌تر به این خودرو بدهند.

  تصاویر منتشرشده متعلق به نسخه‌ی فول جیپ رنگید هستند که با نام Limited شناخته می‌شود و جیپ مدل‌های پایه‌ی این خودرو را نیز در بازار اروپا عرضه خواهد کرد که البته زیبایی کمتری در مقایسه با آنچه در تصویر می‌بینید دارد.

  با رسیدن به بخش عقبی این خودرو مشاهده می‌شود که جیپ تغییرات جزئی نیز در نمای عقب این خودرو اعمال کرده است و چراغ‌های عقب دارای گرافیک جدید هستند که بیشتر شبیه به حرف X است.

  Jeep Renegade 2019

  این تغییرات سبب شده اس نمای عقب جیپ رنگید در مقایسه با نسل قبل مدرن‌تر باشد و نمای بهتری به نمایش بگذارد. در حقیقت از هر زاویه‌ای که به رنگید فیس‌لیفت ۲۰۱۹ نگاه کنیم، این خودرو بهتر از قبل شده است.

  متأسفانه جیپ هنوز تصویری از نمای داخلی رنگید فیس‌لیفت منتشر نکرده است و باید تا اواخر ماه جاری صبر کنیم تا تصاویر داخل این خودرو منتشر شود.

  از آنجایی که قرار است جیپ رنگید در بازار اروپا عرضه شود، پیشرانه‌های کم‌مصرفی برای آن در نظر گرفته شده که یکی از آن‌ها، پیشرانه‌ی جدید با حجم ۱ لیتر و سه سیلندر است که می‌تواند ۱۲۰ اسب بخار قدرت تولید کند. برای کسانی که از قدرت پیشرانه‌ی سه سیلندر رضایت ندارند جیپ پیشرانه‌های قدرتمند‌تری هم عرضه می‌کند که از آن‌ جمله‌، یک پیشرانه ۴ سیلندر ۱.۳ لیتری دارای دو نسخه‌ی ۱۵۰ و ۱۸۰ اسب بخاری است.

  Jeep Renegade 2019

  محصول جدید جیپ رنگید jeep renegade 2019


  zoomit
  لینک منبع

  دیدگاهتان را بنویسید

  نظر خود را بنویسید
  نام