مجازات عجیب روزه خواری کشور های جهان

  0
  3,483 views
  daily news

  مجازات عجیب روزه خواری کشور های جهان

  با ورود به ماه “رمضان” در کشور های مسلمان افرادی هستند که روزه میگرند ولی خب مثل اینکه برای این افراد دیدن کسی دارد غذا میخورد سخت است و باعث میشود ماه سختی را در پیش داشته باشد. 

  مجازات عجیب روزه خواری کشور های جهان
  مجازات عجیب روزه خواری کشور های جهان

  به همین دلیل حکومت های مسلمان و مسلمان نشین برای مقابله مجازات های در نظر گرفتند که گاهی بسیار عجیب و خشن به نظر میاد.

  در کشور “قطر” تا ۳ ماه حبس یا سه هزار ریال جریمه مجازات مربوط به فرد روزه خوار است. در کشور “بحرین” و “عراق” به ترتیب ۳ و ۵ ماه حبس مجازات این افراد است. در کشور “اردن”، یک ماه حبس و مبلغ ۲۵ دینار جریمه مجازات در نظر گرفته شده است.

  در کشور “عربستان” شلاق، زندان یا تبعید است.

  . #روزه_خواری #مجازات #طلبه_بروز

  A post shared by talabe_berooz (@talabe_berooz1) on

  در کشور “ایران” مجازات روزه خواری در ملا عام بین ۱۰ روز تا ۲ ماه حبس است.

  در کشور “سومالی” طبق اطلاعاتی که داده شده است، بیشترین مجازات برای فرد روزه خوار در نظر گرفته شده است که اعدام می باشد. مردم سومالی کلا تو روزه هستند :))) دیگه اعدام چه کاریه !!!

  همچنین مجازات روزه خوار در کشور “کویت” و “امارات” به ترتیب یک ماه حبس یا صد ۱۰۰ و ۲۰۰۰ درهم جریمه می باشد. در کشور “عمان” نیز چندین ماه حبس مجازات فرد روزه خوار می باشد.

  خب بریم ببنیم نظر کاربران چیه

  بسیاری از کاربران معتقدند که در بعضی از کشورها مجازات با عمل تناسب ندارد. عده‌ای دیگر نیز معتقدند که در این کشورها مکان هایی برای افرادی تعبیه شده که تمایل به روزه گرفتن ندارند و در انجا می توانند غذا بخورند،

  بنابراین نیازی به روزه‌خواری در ملأ عام نیست. عده دیگر نیز معتقدند که در کل با این مجازات ها موافق نیستند چرا که اگر کسی بخواهد روزه واقعی بگیرد خوردن دیگران روی او تاثیر نخواهد داشت.

  بعضی از کاربران که در بعضی از این کشورها زندگی می‌کنند نیز معتقدند که قوانین آنطور که جلوه داده شده نیست و مردم میتوانند روزه خواری کنند‌.


  بیشتر بخوانید

  جنگ در راه ایران فقط ۲۰ جنگنده قابل استفاده دارد


   

  مجازات عجیب روزه خواری کشور های جهان

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  نظر خود را بنویسید
  نام