لمس اندام جنسی دختران در قبال پول برای خیریه+عکس

daily news

لمس اندام جنسی دختران در قبال پول برای خیریه+عکس

اندام جنسی دختران ؛ماجرای جنجالی مرکز خیریه ای که محل هوس و شهوت رانی مردان شده است!!  وقتی انجمن خیریه محلی برای شهوت رانی مردان پولدار می شود این همه انجمن خیریه دیده بودیم الا این یکی!هدف از برپایی چنین انجمن هایی چه می تواند باشد خدا می داند!

 

در میان این همه روش کمک به بیماران ایدزی اینکه انجمنی در یکی از نقاط بالاشهری با روش بسیار زننده سعی می نماید برای مبتلایان ایدزی کمک جمع اوری نماید جای سوال است.این انجمن خیریه با توسل به شبکه تلویزیونی نیز سعی نموده نظر خیلی ها را به سمت و سوی خود جلب نماید.

اقدام جنجالی لمس دختران برای کمک به خیریه ! تصاویر 18+

مطالب مشابه کلیک کنید در بخش زناشویی

روش صیغه خواندن دختر و پسر ها برای خود

در رابطه جنسی مرد ها از این کار های زنان متنفر هستند

رابطه جنسی چند دقیقه طبیعی هست

از مورخه ۳۰ تا ۳۱ ماه آگوست در منطقه بالاشهری کاباکیچو شهر شینجوکو که پر از خیابانها و هتل های شیک و پیک است انجمن خیریه ای پیدا شده که سعی دارد به روش بسیار زننده سعی در جمع اوری کمکهای خیریه شهروندان پولدار نماید.

 

 

اقدام جنجالی لمس دختران برای کمک به خیریه ! تصاویر 18+

 

مراسم که از ساعت ۸ بعداز ظهر در لایو هاوس منطقه کاباکیچو برگزار گردید تعداد زیادی دختر ۱۴ ساله صف بسته بودند و خود را در معرض مردان پولدار قرار داده و اجازه دست درازی به انها می دادند.

 

افراد در ازای لمس دختران پولی به موسسه خیریه می دادند.انجمن خیریه “عاشقان نوازش سینه”با شعار “ایدز را متوقف نمایید” در شهر شینجوکو ایالت توکیو سعی نمود افراد را از خطر بیماری ایدز بر حذر می داشت.اما چنین حرکاتی بیشتر افراد را ترغیب به روابط نامشروع می نماید تا جلوگیری از ایدز.

 

 

اقدام جنجالی لمس دختران برای کمک به خیریه ! تصاویر 18+
اندام جنسی دختران
اقدام جنجالی لمس دختران برای کمک به خیریه ! تصاویر 18+
اندام جنسی دختران
اقدام جنجالی لمس دختران برای کمک به خیریه ! تصاویر 18+
اندام جنسی دختران
از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

ندام جنسی، آلت تناسلی یا مشخصه جنسی اصلی بخشی از بدن انسان و بسیاری از موجودات زنده است و به عنوان یک تعریف دقیق هر قسمت خودکار در بدن که در تولید مثل جنسی درگیر است و دستگاه تناسلی را در یک ارگانیزم پیچیده تشکیل می‌دهد، به ویژه ارگان‌ها و اندام جنسیکه معمولاً به ارگان‌های تناسلی بیرونی جنیتیلیا یا جنیتالز نیز می‌گویند.[۱][۲] به اندامی از بدن که وظیفه تولید سلول‌های جنسی (گامت) را بر عهده دارد اندام جنسی می‌گویند.

اندام جنسی، آلت تناسلی یا مشخصه جنسی اصلی بخشی از بدن انسان و بسیاری از موجودات زنده است و به عنوان یک تعریف دقیق هر قسمت خودکار در بدن که در تولید مثل جنسی درگیر است و دستگاه تناسلی را در یک ارگانیزم پیچیده تشکیل می‌دهد، به ویژه ارگان‌ها و اندام جنسیکه معمولاً به ارگان‌های تناسلی بیرونی جنیتیلیا یا جنیتالز نیز می‌گویند.[۱][۲] به اندامی از بدن که وظیفه تولید سلول‌های جنسی (گامت) را بر عهده دارد اندام جنسی می‌گویند.

اندام جنسی در انسان‌ها

اندام جنسی مردان در انسان یک جفت بیضه هستند که در زیر شکم در داخل کیسه بیضه قرار دارند و اسپرم تولید می‌کنند. اندام جنسی زنان در انسان شامل یک جفت تخمدان و رحم است.

عنصر روانی تحریک جنسی مرد

تحریکات مناسب روانی می‌توانند توان شخص را برای انجام عمل جنسی تا حدود زیادی تقویت کنند. پرداختن به افکار جنسی یا حتی خواب دیدن آن که فرد در حال انجام عمل جنسی است به تنهایی می‌تواند باعث وقوع عمل جنسی مرد شود و به انزال ختم گردد. در واقع بسیاری از مردان در برخی از مراحل حیات جنسی خود به ویژه طی نوجوانی دچار تخلیه‌های شبانه(nocturnal emissions) هنگام رؤیا می‌شوند.

عمل جنسی مرد

مهمترین منبع پیام‌های عصبی حسی برای شروع عمل جنسی مرد، سر آلت(glans penis) است. سر آلت دارای نوعی دستگاه حسی بسیار حساس (اندامک انتهایی) end organ system است که نوع خاصی از حس موسوم به حس جنسی(sexual sensation) را به دستگاه اعصاب مرکزی می‌فرستد. اثر ماساژی مقاربت بر سر آلت باعث تحریک اندامک‌های انتهایی حسی می‌شود و پیام‌های جنسی از طریق عصب پودندال و سپس شبکهٔ ساکرال (خاجی) وارد بخش ساکرال نخاع می‌شوند و بالاخره در نخاع بالا می‌روند تا به نواحی نامعلومی از مغز برسند.

ایمپالس‌هایی هم ممکن است از نواحی اطراف آلت به نخاع بروند که به تحریک عمل جنسی کمک نمایند. مثلاً تحریک اپیتلیوم مقعد، اسکروتوم و ساختمان‌های پرینه عموماً می‌تواند باعث ارسال پیام‌هایی به نخاع شود که بر حس جنسی می‌افزایند. حسی جنسی حتی می‌تواند از ساختمان‌های داخلی مانند مناطقی از اورترا، مثانه، پروستات، کیسه‌های منی، بیضه‌ها و مجرای دفران نشات بگیرد. در واقع یکی از علل رانش جنسی(sexual drive)، پرشدن اندام‌های جنسی از ترشحات است. گاهی عفونت و التهاب خفیف این اندام‌های جنسی باعث رانش تقریباً مداوم جنسی می‌شود. داروهای آفرودیزیاک(aphrodisiac drugs) همچون کانتاریدین باعث آزردگی مخاط مثانه و اورترا، از جمله القای التهاب و احتقان عروقی می‌شوند.

انسجام عمل جنسی مرد در نخاع

اگرچه معمولاً عوامل روانی بخش مهمی از عمل جنسی را تشکیل می‌دهند و می‌توانند آن را شروع یا مهار کنند، ولی احتمالاً عملکرد مغز برای انجام آن لازم نیست، زیرا پس از قطع نخاع در بالای ناحیهٔ کمری در برخی حیوانات و گاه در انسان، تحریک مناسب تناسلی می‌تواند باعث انزال شود؛ بنابراین عمل جنسی مرد ناشی از مکانیسم‌های رفلکسی غریزی است که در نخاع ساکرال و کمری انسجام می‌یابند و آن‌ها را می‌توان با تحریک روانی از سوی مغز یا تحریک واقعی جنسی از اندام‌های جنسی شروع کرد ولی معمولاً این دو توأم باهم هستند.

منبع: تی پلاس

لمس اندام جنسی دختران در قبال پول برای خیریه+عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را بنویسید
نام