تعطیلی مدارس و اماکن دولتی در بیشتر شهر های ایران

  0
  1,390 views
  daily news

  تعطیلی مدارس و اماکن دولتی در بیشتر شهر های ایران

  جاده‌های اصلی مواصلاتی میان قزوین- همدان به علت برف سنگین مسدود شده است.

  بارش برف در تهران و برخی شهرهای غربی و شمالی ایران به مسدود شدن راه‎ها و اختلال در پروازها منجر شده است. مدارس نوبت صبح تهران هم روز یکشنبه تعطیل اعلام شده است.

  جاده هراز که از شمال‌شرق تهران، پایتخت را به استان مازندران وصل می‌کند مسدود شده است هر چند پلیس راه از باز شدن محور کندوان در جاده چالوس خبر داده است.

  تعطیلی مدارس و اماکن دولتی در بیشتر شهر های ایران تعطیلی مدارس و اماکن دولتی در بیشتر شهر های ایران تعطیلی مدارس و اماکن دولتی در بیشتر شهر های ایران

  همزمان مسیر ساوه- بوئین زهرا در استان مرکزی و اتوبان قزوین هم به علت برف مسدود شده‌اند و جاده قدیم قزوین رشت هم فعلا بسته است.

  در همین حال، خبرگزاری فارس به نقل از عباس‌علی باقری، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران نوشته به علت لغزندگی معابر و بارش برف تمامی مدارس نوبت صبح پایتخت روز یکشنبه (هشتم بهمن) تعطیل خواهد بود.

  خبرگزاری مهر از تعطیلی مدارس در مهاباد و سردشت در غرب ایران خبر داده است. اخبار مشابهی هم درباره تعطیلی مدارس کرج، استان زنجان و بسیاری از شهرهای غربی دیگر ایران منتشر شده است.

  این نخستین برف سنگین زمستانی در تهران است که در چند ماه گذشته بسیاری از نباریدن آن و افزایش احتمال کم آبی در ماه‌های آینده ابراز نگرانی کرده بودند.

  این در حالی است که گروه ری استارتی ها این اتفاق را از جانب خدا برای کنسل کردن چالش آمپاسم می دانند.

  چالش آمپاسم برای ایجاد اختلال در رفت و آمد مردم به سمت محل کار خود بود تا به این وسیله شهر رو به اعتصاب برود ولی به درخواست ۲۰ میلیون ری استارتی این چالش کنسل شد این چالش قرار بر این بود از ۸ بهمن آغاز شود.

  چالش ایجاد صدا بوق و یا شیپور و بمب صوتی و … و آتش در چند روز اخیر سر و صدای بسیاری زیادی بلند کرده که از ۱ بهمن شروع شده

  هم‌زمان بسیاری از پروازهای داخلی به علت برف سنگین لغو شده است.

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  نظر خود را بنویسید
  نام