فیلمی از مقایسه گلکسی نوت ۹ با آیفون X

daily news

فیلمی از مقایسه گلکسی نوت ۹ با آیفون X

فیلمی از مقایسه گلکسی نوت ۹ با آیفون X حقیقت اما این است که به هر حال “آسیاب به نوبت” و مقایسه گلکسی نوت ۹ با آیفون های ۲۰۱۸ را هم خواهیم داشت اما در ابتدا، مقایسه گلکسی نوت ۹ با آیفون X!

البته که درست می گویید که مقایسه گلکسی نوت ۹ تازه نفس با آیفون X که پرچمدار ۲۰۱۷ اپل است کار صحیحی نیست وقتی طرفدار اپل هستید و تا آیفون های جدید کمتر از یک ماه دیگر فاصله داریم.

فیلمی از مقایسه گلکسی نوت 9 با آیفون X
فیلمی از مقایسه گلکسی نوت ۹ با آیفون X9

آیفون X در مقابل هنوز پس از یک سال قوی تر از گلکسی نوت ۹ است، بهترین دستگاه برای بازی کردن بوده و Face ID و مزایایی قدرت گرفته از حسگر تشخیص عمق مانند Animoji و Memoji غیر قابل انکار است.

به صورت کلی در خیلی از قسمت ها می توان گفت گلکسی نوت ۹ روی کاغذ و البته در واقعیت پیروز است اما در برخی موارد شدت کمتر و در برخی موارد کاملا قاطعانه است.

شاید بنچمارک گلکسی نوت ۹ نسخه اسنپدراگون ۸۴۵ منتشر شود و این دستگاه پشت سر آیفون X و وان پلاس ۶ باشد اما به هر حال در بخش حافظه، عکاسی در شرایط نوری ضعیف، احتمالا عمر باتری، البته وجود قلم S Pen و تکمیل بودن پورت ها که سازگاری بیشتری با زندگی روزمره ما دارند، می تواند برتری های گلکسی نوت ۹ باشد.


بیشتر بخوانید ؛ فناوری 

نگاهی به دو گجت هوشمند سامسونگ (Galaxy Watch) و گلکسی هوم…

ویدیو انباکس پیکسل۳ xl و مشخصات گوشی جدید گوگل (Pixel 3…


و این هم در نظر بگیرید همچنین پشتیبانی نرم افزاری اپل که حالا به ۵ سال ارتقا یافته یک موضوع کاملا رویایی برای طرفداران سامسونگ (و به صورت کلی اندروید) است که در خواب شب هم به آن نمی رسند!

بین این دو موبایل ۱۰۰۰ دلاری کدام یک را انتخاب نی کنید؟ گلکسی نوت ۹ یا آیفون X؟

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را بنویسید
نام