عکس های لو رفته از شارژر جدید USB Type C اپل

daily news

عکس های لو رفته از شارژر جدید USB Type C اپل

این تصاویر که می بینید، مربوط به تمام زوایای شارژر جدید USB Type C اپل است. اشتباه نکنید! قرار نیست پورت آیفون های ۲۰۱۸ Type C باشد بلکه منظور این است خروجی سر شارژر از این پورت است. البته امیدوار بودیم اپل پورت Type C را به عنوان پورت دستگاه خود نیز انتخاب کنند تا با لوازم جانبی دیگر نیز سازگار باشد اما خب گویا این انتظار زیادی از اپل است!

می دانیم و البته بیشتر از دانسته های خود، امیدواریم که آیفون های ۲۰۱۸ اپل با شارژر سریع درون جعبه عرضه شوند. امروز با لو رفتن شارژر جدید USB Type C اپل این امید بیشتر قوت گرفته است.

مشخصات سخت افزاری سر شارژر تایپ سی (Type C) جدید آیفون ها به بپردازیم. در نگاه اول مشخصات زیادی از آن معلوم نیست اما با کمی ویرایش و دقت می‌توان تصویر زیر را داشت:

شاهد دو حالت و خروجی ۹ ولت ۲ آمپر (۱۸ وات) و ۵ ولت ۳ آمپر (۱۵ وات) هستیم. این مشخصات تقریبا برابر با استاندارد شارژر سریع کوالکام یا شارژ سریع سامسونگ است ولی از نمونه‌های شارژسریع چینی که قدرت ۲۲.۵ وات را داشتند، کمتر است. با توجه به این که معمولا باتری های بزرگ روی آیفون های خود نمی گذارد، دلیلی هم برای استفاده از شارژر فوق قوی وجود ندارد.روی دستگاه نوشته شده نسخه مهندسی و برای فروش نیست، این نشان می دهد شارژ هنوز در مرحله تست و توسعه است.

مشخصات شارژر سریع Type C جدید اپل

 

بدین ترتیب انتظار می‌رود آیفون ها در چند دقیقه اول خیلی سریع‌تر بر روی حالت ۱۸ وات شارژ شوند و پس از آن با حالت عادی ۱۵ وات شارژ شده که این نسبت به شارژر ۵ واتی که هم اکنون در بسته بندی آیفون ها وجود دارد، خیلی سریع تر است. البته اگر اپل این شارژر را همراه با آیفون های گران خود ارایه کنند و نیازی به خرید دوباره آن نباشد.

فکر می کنید این شارژر جدید Type C اپل در مقابل شارژر ۵۰ واتی نسخه لامبورگینی اوپو فایند ایکس حرفی برای گفتن دارد؟

عکس های لو رفته از شارژر جدید USB Type C اپل

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را بنویسید
نام