شکست پیکان از صدرنشین لیگ برتر والیبال

  0
  162 views
  daily news

  ایسنا: هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال از ساعت ۱۵ با برگزاری دیدار تیم‌های شهرداری ارومیه و ساری ۲۱ آغاز شد که شهرداری موفق شد در سالن غدیر به سختی و با نتیجه سه بر دو برابر حریفش به برتری دست یابد.
  شاگردان ساسان خداپرست ست های بازی را با امتیاز های ۲۳-۲۵، ۲۵-۱۸، ۱۷-۲۵، ۲۵-۲۱ و ۱۵-۱۲ به سود خود تمام کردند و ضمن تکرار پیروزی دور رفت برابر رقیب شمالی با پنج پیروزی هجده امتیازی شدند و به رده هشتم صعود کردند.
  تیم ساری ۲۱ هم که اصلا حال و روز خوبی در این روز ها ندارد با کشاندن بازی به ست پنجم یک امتیاز را از این دیدار خارج از خانه کسب کردند و با چهار برد و ۱۱ امتیاز در رده دهم باقی ماند.
  سومین هفته دور برگشت لیگ برتر والیبال از ساعت ۱۶ با برگزاری دو دیدار همزمان در تهران پی گیری شد که در مهمترین دیدار هفته پیکان تهران و بانک سرمایه که در رده های دوم و اول جدول قرار دارند در حضور ۲۰۰ تماشگر در خانه والیبال به مصاف هم رفتند که در پایان بانک سرمایه موفق شد سه بر صفر برابر پیکان به برتری دست باید و ضمن تکرار پیروزی دور رفت فاصله اش را با نزدیک ترین حریفش افزایش دهد.
  شاگردان پیمان اکبری که با کاهش فاصله در هفته‌های گذشته و کسب یازده پیروزی متوالی امیدوار بودند تا با شکست حریف اصلی‌شان به صدرنشینی بیش از پیش نزدیک شوند اما هرچه تلاش کردند در لحظات پایانی کم آوردند.
  بانک سرمایه هم در حالی ست های بازی را با امتیاز های ۳۲-۳۴، ۱۵-۲۵ و ۲۵-۲۱ به سود خود تمام کرد که محمد موسوی و فرهاد قائمی را در ترکیب خود نداشت اما با ۱۳ برد و یک شکست مجموع امتیازاتش را به عدد ۳۹ رساند و به تنهایی در صدر ایستاد.
  در ست دوم این دیدار بازیکنان و کادر فنی پیکان اعتراضات زیادی را به تصمیمات داوری داشتند و سعید معروف در پایان ست به شدت به محمد شاهمیری معترض بود. هم چنین در زمان بین ست دوم و سوم پیمان اکبری و مصطفی کارخانه با هم به مشاجره لفظی پرداختند.
  در دیگر بازی همزمان شمس تهران و کاله مازندران در سالن فدراسیون والیبال به مصاف هم رفتند که این بازی یک بر یک مساوی پیش می رود.
  در دیگر بازی های هفته چهاردهم از ساعت ۱۷ خاتم اردکان میزبان رعد پدافند کاشان است و از ساعت ۱۷:۳۰ شهرداری ورامین به مصاف سایپا تهران می رود و هاوش گنبد از شهرداری تبریز پذیرایی می کند.

  منبع: برای دیدن مطالب بیشتر کلیک کنید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نظر خود را بنویسید
  نام