سامسونگ گلکسی s10 پلاس ۵ دوربین دارد!

daily news

سامسونگ گلکسی s10 پلاس ۵ دوربین دارد!

دوربین سلفی سامسونگ گلکسی s10 پلاس دوگانه است و با دوربین سه گانه ای که برای دوربین اصلی آن شایعه شده می توان گفت سامسونگ گلکسی s10 پلاس ۵ دوربین دارد!

تا کنون بیشترین تعداد دوربین روی یک موبایل ۴ عدد بوده است. هوآوی پی ۲۰ پرو با ۳ دوربین در عقب و یک دوربین در جلو یا اچ تی سی یو ۱۲ پلاس با دو دوربین در عقب و دو دوربین در جلو! خب، این دو را با هم ترکیب کنید و بیشترین میزان برای دوربین اصلی و سلفی را برای گلکسی اس ۱۰ پلاس تصور کنید!

چندی پیش خواندیم گلکسی s10 با حسگر انگشت زیر نمایشگر معرفی می شود دو نسخه از گلکسی اس ۱۰ با حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر و نسخه سوم با حسگر اثرانگشت کنار قاب عرضه می شوند. پیش از آن نیز خوانده بودیم که دوربین سه گانه به خانواده گلکسی اس ۱۰ که احتمالا ۳ عضو خواهد داشت، می آید. همچنین دو روز پیش بود که مشخص شد دوربین سوم گلکسی اس ۱۰ پلاس زاویه دید عریض است.

درباره دوربین دوم سلفی گلکسی اس ۱۰ پلاس مشخص نیست که چه ویژگی اضافه ای را به شما ارایه خواهد کرد اما تا کنون سابقه سامسونگ نشان می دهد که آن ها از دوربین دوم سلفی انتظار تصاویر بوکه و پرتره دارند! هر چند در شایعه دوربین عریض گلکسی اس ۱۰ پلاس خواندیم که دو عضو دیگر خانواده گلکسی اس ۱۰ احتمالا با دوربین دوگانه ای که دوربین دومش عریض ۱۲۳ درجه با رزلوشن ۱۶ مگاپیکسل و بدون لرزشگیر اپتیکال و فوکوس خودکار است، ارایه شوند. خب بعدی نیست که برای دوربین سلفی هم همین تصمیم گرفته شود.


بیشتر بخوانید

اپل با آیفون ۸ صدرنشینی پرفروش ترین گوشی را از سامسونگ گرفت

تایم لپس ۷٫۳ گیگاپیکسلی لندن را حتما ببنید!


گفته می شود دو عضو دیگر خانواده گلکسی اس ۱۰ که با نام پروژه های Beyond 0 و Beyond 1 شناخته می شوند دوربین اصلی دوگانه و دوربین سلفی تکی داشته باشند. به هر حال به یاد داشته باشید که هنوز فاصله زیادی با گلکسی اس ۱۰ داریم و هنوز یک پرچمدار معرفی نشده به نام گلکسی نوت ۹ وجود دارد، پس بهتر است شایعات گلکسی اس ۱۰ را خیلی جدی نگیرید و احتمال خطا در آن ها را در ذهن داشته داشته باشید.

یا برای دوربین بهتر حاضر هستید گران ترین عضو یک خانواده موبایل را بخرید؟ فکر می کنید ۵ دوربین گلکسی اس ۱۰ چه مشخصاتی دارند؟

سامسونگ گلکسی s10 پلاس ۵ دوربین دارد!

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را بنویسید
نام