تعدادی رهبران حوثی در عملیاتی به هلاک رسیدند

  0
  2,541 views
  daily news

  تعدادی رهبران حوثی در عملیاتی به هلاک رسیدند

   پایگاه نظامی “ال-نجاد” در نزدیکی وزارت امور داخلی یمن در شمال پایتخت، مقرصدرات آن کشور درمنطقه سابین و دفتر اطلاعات سیاسی مورد حمله قرار گرفته است.

  به نقل ازنشریه‌ای اینترنتی “سابک “عربستان سعودی، جنگنده های ائتلاف عرب روز جمعه حداقل دست کم ۱۰ حمله هوایی را بر مواضع نظامی شورشیان انصار الله (حوثی ها) در صنعا وارد کردند که در پی آن شماری از رهبران این گروه به قتل رسیدند. 

  تعدادی رهبران حوثی در عملیاتی به هلاک رسیدند

  از میان رهبران” حوثی” ها نیز چندین نفردر نتیجه‌ای این حمله کشته شده اند. گزارش داده می شود که عبدالحکیم الخواانی کشته شد است.

  ائتلاف سعودی شامگاه جمعه نیز در آستانه تشییع جسد رئیس سابق شورای عالی سیاسی یمن، پایتخت این کشور را آماج حملات گسترده قرار داد که طی آن، دست‌کم ۶ غیرنظامی مجروج شدند.
  جنگنده‌های ائتلاف همچنین یک ساختمان مسکونی در شهرک «الاعناب» در منطقه «شملان» را نیز هدف قرار دادند که در پی آن، این ساختمان تخریب و شماری از حاضران در آن زخمی شدند.
  هواپیماهای جنگی ائتلاف همچنین یک مرکز خون‌رسانی در بیمارستان کودکان در صنعا را هدف قرار دادند و خسارت‌هایی به این ساختمان وارد کردند.
  شبکه تلویزیونی «المیادین» نیز اعلام کرد که همزمان با پرواز گسترده جنگنده‌های ائتلاف بر فراز پایتخت، انفجار مهیبی صنعا را لرزاند.

  تعدادی رهبران حوثی در عملیاتی به هلاک رسیدند

  منبع : تی پلاس

  دیدگاهتان را بنویسید

  نظر خود را بنویسید
  نام