دختر کایلی جنر ۲۰ ساله به دنیا آمد+عکس

0
1,062 views
daily news

دختر کایلی جنر ۲۰ ساله به دنیا آمد+عکس

کایلی جنر ۲۰ ساله خواهر ناتنی کیم کارداشیان معروف بلاخره بعد از ماه ها سکوت در مقابل بارداری اش از دوست پسرش تراویس اسکات چند روز پیش به دنیا آمدن دخترش را جشن گرفت.

عکس دختر کایلی جنر؛ کایلی جنر و دوست پسرش , حاملگی کایلی جنر ؛ بچه دار شدن کایلی جنر ؛ به دنیا آمدن فرزند کایلی جنر ؛ آخرین اخبار از کایلی جنر Kylie Jenner

کایلی جنر Kylie Jenner مادر شد!+عکس دختر کایلی جنر


کایلی جنر کوچک ترین عضو  خانواده کارداشیان ها است

کایلی جنر که در مقابل اخبار رسانه ها مبنی بر حاملگی او از دوست پسرش سکوت اختیار کرده بود روز گذشته با انتشار پستی در اینستاگرام خود ضمن عذر خواهی بابت سکوتش به طرفدارانش گفت”دوست داشتم شما نیز همانطور که در جریان همه ی کارها و اتفاق های زندگی من هستید از بارداری من هم با خبر شوید اما تصمیم گرفتم تا این موضوع را با کسی در میان نگذارم،به این دلیل که می دانستم باید در این مرحله از زندگی ام مثبت،بدون استرس و سلامت باشم.
بنابر گزارش ها دختر کایلی جنر روز یکم فوریه ۲۰۱۸ در بیمارستانی در شهر لس آنجلس به دنیا آمده است.


کایلی جنر و تراویس اسکات در ماه آوریل ۲۰۱۷ با یک دیگر دیده شدند آن هم درست چند هفته بعد از جدایی کایلی و دوست پسر رپرش تایگا که همین امر باعث شد تا رسانه ها اخباری منتشر کنند مبنی بر اینکه کایلی از تایگا باردار است نه از تراویس اسکات! و البته هنوز به این شایعات از طرف کایلی جنر و تراویس اسکات پاسخی داده نشده است.کایلی جنر جوان ترین عضو خانواده کارداشیان ها است و علاوه بر او که به تازگی دخترش به دنیا آمده،کلویی کارداشیان نیز در انتظار به دنیا آمدن پسرش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را بنویسید
نام