خوشتیپ ترین بازیکنان جام جهانی با اسم جهانبخش

  0
  5,231 views
  daily news

  خوشتیپ ترین بازیکنان جام جهانی با اسم جهانبخش

  در حاشیه شروع مسابقات جام جهانی فوتبال در روسیه لیست ۱۰ نفره ای از خوشتیپ ترین بازیکنان این دوره منتشر شده که نام علی رضا جهانبخش در این لیست به چشم میخورد.

  به گزارش تی پلاس به نقل از سایت فرانسوی “doctissimo” ضمن معرفی ۱۰ بازیکن خوش تیپ جام جهانی نوشت: اگر تماشای گردش توپ در زمین چمن برایتان زیاد جذاب نیست، در این گزارش سعی می کنیم ۱۰ دلیل قانع کننده برای تماشای رقابت های جام جهانی برایتان بیاوریم.

  مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تب و تاب این رویداد بزرگ جهانی در میان علاقمندان روز به روز افزایش می یابد. در این دوره از مسابقات جام جهانی بازیکنانی حضور دارند که علاوه بر توانایی فنی و تاکتیکی همواره سعی می کنند آراسته و شیک پوش باشند.

  ۱-مارکو آسنسیو(اسپانیا)

  آسنسیو ۲۲ ساله با یک متر و ۸۲ سانتی متر قد تمام ویژگی های یک بازیکن خوشتیپ ایده آل را دارد.

  ۲-علیرضا جهانبخش (ایران)

  این هافبک ایرانی ۲۴ ساله با یک متر و ۸۰ سانتی متر قد همیشه ظاهری مناسب دارد. او از ریش ها و استیل خود به خوبی مراقبت می کند.

  ۳-روی پاتریشیو (پرتغال)

  این دروازه بان ۳۰ ساله با یک متر و ۹۰ ساتی متر قد قطعا یکی از بازیکنان جذاب جام جهانی است.۴-موسی سو(سنگال)

  این مهاجم ۳۲ ساله خوش هیکل دلیلی برای حسادت کردن به جوان ترها ندارد چون به اندازه کافی جذاب هست.

  ۵-نیمار (برزیل)

  نیمار ۲۶ ساله بیشتر به خاطر انتقال جنجالی اش به پاری سن ژرمن معروف است تا سایز قد و میزان وزن. او همیشه لبخند و نگاه جذابی دارد.

  ۶-آنتوان گریزمان (فرانسه)

  این مهاجم مشهور فرانسوی ۲۷ ساله با یک متر و ۷۵ سانتی متر قد هم به دلیل استعداد فوق العاده و هم به خاطر جذابیت ظاهری محبوبیت زیادی در بین مردم دارد.

  ۷-رادامل فالکائو (کلمبیا)

  این مهاجم ۳۲ ساله کلمبیایی همچنان استیل مناسب خود را حفظ کرده است. او فیزیک خوب و موهای مرتبی دارد و معمولا موهایش را رو به عقب شانه می کند.

  ۸-متیو لکی (استرالیا)


  بیشتر بخوانید

  درخواست مجلس برای تغییر ترکیب تیم ملی


  این بازیکن ۲۷ ساله با یک متر و ۸۱ سانتی متر قد واقعا یکی از بازیکنان خوش تیپ جام جهانی است. او با استیل جذابش کاری می کند که شما به فوتبال علاقه مند شوید.

  ۹-مونیر محمدی (مراکش)

  دروازه بان ۲۹ ساله تیم ملی مراکش با قد و قامت بلندش توجه هر تماشاگری را به خود جلب می کند. او یک متر و ۹۰ سانتی متر قد دارد.

  ۱۰-کوین تراپ (آلمان)

  دروازه بان تیم ملی آلمان و باشگاه پاری سن ژرمن با یک متر و ۸۹ سانتی متر قد یکی دیگر از بازیکنان خوش تیپ جام جهانی محسوب می شود.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نظر خود را بنویسید
  نام