حمله به دراویش مظلوم گنابادی ادامه دارد

  0
  1,519 views
  daily news

  حمله به دراویش مظلوم گنابادی ادامه دارد

  ضرب و شتم بی رحمانه دراویش در گلستان هفتم

  نیروهای بسیجی و لباس شخصی با پشتیبانی ماشین های ضد شورش با گاز اشک آور بصورت وحشیانه ای به دراویش حاضر در محل حمله کردند

  ارتباط مخابراتی با گلستان هفتم قطع شد

  حمله به دراویش مظلوم گنابادی ادامه دارد

  طی تماس‌های ناموفق با افراد حاضر در گلستان هفتم، شاهد قطعی ارتباط خطوط تلفن همراه و کندی شدید اینترنت هستیم.
  در این شرایط نگرانی‌ها برای آگاهی یافتن از وضعیت حضرت آقای دکتر نورعلی تابنده مجذوبعلیشاه و دراویش حاضر در محل به اوج خود رسیده است

  به گزارش شاهدان عینی افراد لباس‌شخصی پس از ضرب و شتم گسترده دراویش حاضر در گلستان هفتم و بازداشت تعداد زیادی از آنها، به درب منزل حضرت آقای حاج دکتر نورعلی تابنده مجذوبعلیشاه هجوم آورده و در حال کوبیدن به درب منزل ایشان هستند. این نیروهای آتش‌به‌اختیار با شعار مرگ بر دراویش و مرگ بر تابنده سعی در ورود به منزل قطب دراویش را دارند. این در حالی‌ست که نیروهای انتظامی مستقر در محل در تلاش هستند که جمعیت بسیجی‌ها و لباس‌شخصی‌ها را از درب منزل دکتر تابنده دور کنند ولی متأسفانه هر لحظه به تعداد نیروهای لباس‌شخصی اضافه می‌شود.

  طبق اخبار رسیده تا این لحظه با جان‌فشانی مریدان مجذوبعلی‌شاه، در حفاظت از حریم مراد خویش، نیروهای امنیتی و لباس‌شخصی از ورود به منزل دکتر تابنده و بازداشت یا تعرض به قطب دراویش گنابادی ناکام مانده‌اند.

  با این‌حال منابع خبری می‌گویند همچنان جو گلستان هفتم و خیابان‌های منتهی به این منطقه ملتهب و این مناطق در حالت حکومت نظامی و در اختیار نیروهای امنیتی و انتظامی است.

   

  دیدگاهتان را بنویسید

  نظر خود را بنویسید
  نام