حملات سنگین اسرائیل به مواضع ایران در سوریه

admin دسته‌بندی نشده 2,691 views 0 0
Bilit Havapima
حملات سنگین اسرائیل به مواضع ایران در سوریه
حملات سنگین اسرائیل به مواضع ایران در سوریه

حملات سنگین اسرائیل به مواضع ایران در سوریه

دیشب صدای انفجارهای مهیب در منطقه «الکسوه» در جنوب دمشق شنیده شده است. جنگنده‌های اسرائیل به مواضعی در حومه دمشق حمله کردند.هدف حمله اسرائیل، یکی از پایگاه‌های ارتش سوریه در الکسوه بوده است. پدافند هوایی سوریه ، دو فروند موشک شلیک شده از سوی را قبل از اصابت به هدف مورد نظر، منهدم کرده است.کشته شدگان یک زن و شوهر بودند که در منطقه الکسوه در حومه دمشق زندگی می کردند.
حملات سنگین اسرائیل به مواضع ایران در سوریه

در اعلامیه ارتش اسرائیل ضمن اعلام این هدف ادعا می شود اهداف حملات این کشور در سوریه متعلق به نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران بودند.
اردوگاه نظامی ایران در شمال دمشق، انبارهای تسلیحات در فرودگاه پایتخت سوریه، مرکز دیده بانی و دیگر مواضع و تسلیحات متعلق به نیروی قدس از جمله اهداف حملات اسرائیل بودند.


بیشتر بخوانید

تحریم های جدید ایران از هفته آینده


نظامیان اسرائیلی اعلام کردند ” همچنین خودرویی که از آن به سوی خاک اسرائیل شلیک شد، منهدم گردید” و افزود نیروهای ایرانی برای حمله به مواضع مقدم ارتش اسرائیل از موشک های گراد و فجرـ ۵ استفاده کرده بودند.اسرائیل ادعا می کند که همه هواپیما های این کشور پس از حمله به مواضع ایران در سوریه سالم به پایگاه های خود بازکشته و همچنین حملات قبل از ان ایران به اسرائیل هیچگونه خساراتی ببار نیاورده است.

نظامیان اسرائیل حدود نیمه شب اعلام کرده بودند نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران حدود ۲۰ موشک به سوی مواضع ارتش اسرائیل در بلندی های جولان شلیک کرده که بخشی از این موشک ها رهگیری شده است. و بخشی دیگر در خود سوریه به زمین برخورد کردند!!

این حمله پس از خروج ترامپ از برجام صورت گرفت. ترامپ در سخنرانی خود به مناسبت برجام اعلام نمود که بزرگترین تحریم تاریخ را بر علیه ایران اجرا خواهد کرد.

مطالب مشابه...

0 افکار در “حملات سنگین اسرائیل به مواضع ایران در سوریه”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Bilit Arzan

مارا دنبال کنید

فهرست

Charter Arzan

اخرین کامنت ها

SiteLock