جعبه و بسته بندی شیائومی می میکس ۳ منتشر شد

daily news

جعبه و بسته بندی شیائومی می میکس ۳ منتشر شد

این یک تصویر رسمی از مدیر عامل شیائومی است حساب شبکه اجتماعی Weibo خود منتشر کرده و در آن جعبه شیائومی می مکس ۳ (Xiaomi Mi Max 3) دیده می شود.

جعبه شیائومی می مکس ۳ (Xiaomi Mi Max 3) با دوربین شیائومی می میکس ۲ اس (Mi Mix 2s) ثبت شده است. هر چند چیز زیادی از این تصویر مشخص نمی شود اما از آن جا که این موضوع به صورت رسمی منتشر شده نشان می دهد که شیائومی می مکس ۳ به عرضه رسمی خود نزدیک است.ا

شیائومی می مکس ۳ احتمالاً با اسکنر عنبیه چشم و پشتیبانی از شارژ بی سیم ارائه شود. بعید نیست که این دو ویژگی قیمت تر با چیپست گران‌تر اسنپدراگون ۷۱۰ ارائه شوند و نسخه گرانترین از شیائومی می مکس ۳ به بازار عرضه شود.


بیشتر بخوانید

عکس های لو رفته از شارژر جدید USB Type C اپل


بسته بندی شیائومی می مکس ۳ (Xiaomi Mi Max 3) شبیه به نسل های پیشین خود بوده و نام آن به صورت طلاکوب روی جعبه درج شده است. تا کنون می دانیم که چیپست به کار گرفته شده در شیائومی می مکس ۳ اسنپدراگون ۶۳۶ می باشد. گفته می‌شود که شاید نسخه ویژه‌ای از شیائومی می مکس ۳ با چیپست قویتره اسنپدراگون ۷۱۰ هم ارائه شود.

از جمله دیگر مشخصات سخت افزاری شیائومی می مکس ۳ می توان به انتخاب های ۴-۶۴، ۳-۳۲ و حتی ۶-۱۲۸ برای حافظه رم و حافظه داخلی اشاره کرد که واقعاً خوب است.

همه این مدل ها از کارت حافظه جانبی پشتیبانی می کند و البته سیستم عامل آنها اندروید ۸.۱ است. رابط کاربری جدید شیائومی به نام MIUI 10 روی آن قرار خواهد داشت.

جعبه و بسته بندی شیائومی می میکس ۳ منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را بنویسید
نام