تصاویر لو رفته از خانواده گلکسی اس ۱۰ +فیلم

daily news

تصاویر لو رفته از خانواده گلکسی اس ۱۰ +فیلم

 

تصاویر لو رفته از خانواده گلکسی اس ۱۰ +فیلم همانطور که در ویدیو بالا هم می بینید، انتظار داریم گلکسی اس ۱۰ پلاس با یک دوربین اصلی سه گانه و دوربین سلفی دوگانه عرضه شود. گلکسی اس ۱۰ که مدل میانه این خانواده است اما مشخصا پرچمدار خواهد بود با دوربین دوگانه برای دوربین اصلی ارایه خواهد شد که البته در این رندر طرح مفهومی به وضوح ابعاد قاب دوربین خیلی بزرگ است.

تقریبا می دانیم که خانواده گلکسی اس ۱۰ دارای ۳ عضو خواهد بود که تا حدودی مشخصات و نگاه سامسونگ برای آن ها را می دانیم. امروز  طرح مفهومی خانواده گلکسی اس ۱۰ (Galaxy S10) منتشر شده که تماشای آن خالی از لطف نیست.

در این طرح مفهومی تصور شده است که لبه پایین کاملا بدون حاشیه است اما لبه بالا مقداری حاشیه خواهد داشت که از بریدگی نمایشگر دوری شود. حسگر اثرانگشت نیز یکپارچه با همین نمایشگر در نظر گرفته شده است. این موضوع حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر به صورت رسمی توسط سامسونگ برای گلکسی اس ۱۰ تایید شده است.


بیشتر بخوانید ؛ فناوری

آخرین اطلاعات از پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال


گلکسی اس ۱۰ لایت یا شاید مینی نیز در این طرح با دوربین دوگانه عمودی در نظر گرفته شده که درباره آن تا کنون می دانیم احتمالا حسگر اثرانگشت روی قاب سمت راست آن قرار بگیرد.

در ادامه شما را به تماشای گالری تصاویر طرح مفهومی خانواده گلکسی اس ۱۰ دعوت می کنیم:

فکر می کنید طراحی خانواده گلکسی اس ۱۰ به این صورت است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را بنویسید
نام