تجاوز پدر و مادر به دختر ۸ ساله خود

  0
  7,843 views
  daily news

  تجاوز پدر و مادر به دختر ۸ ساله خود

  دختری ۸ ساله که برده جنسی پدر و مادر خودش بود زیر فشار زیاد رابطه جنسی های زیاد خود کشی کرد

  چندی پیش خبری منتشر کردیم که پدر و مادری با دختر خود روابط جنسی برقرار می کردند و اما حالا دخترک ۸ ساله مرگ را به زنده ماندن در شرایطی که از شدت تجاوز های متعدد و پی در پی و برده جنسی بودنهای متعدد ، نایی در بدن نداشت ، ترجیح داد و خود را حلق آویز کرد.سه نفر در حالی دستگیر شدند که از دختر ۸ ساله به عنوان برده ی جنسی استفاده می کردند، پدر این دختر مظنون اصلی این پرونده است.

  تجاوز پدر و مادر به دختر 8 ساله خود

  بر اساس گزارش پلیس ؛ دو مظنون دیگر پرونده زیر نظر پدر این کودک کار می کردند. آنها ازین دختر بیچاره برای رسیدن به مواد مخدر ، بهره جنسی میبردند. به این کودک دختر توسط کارکنان پدرش بارها تعرض شده بود.

   

  [highlight] مطالب مشابه کلیک کنید. [/highlight]

  [highlight] تجاوز وحشتناک به دختر در تاکسی خطی تهران [/highlight]

   

  [highlight] تجاوز برادر به خواهر خود و برملا شدن این رابطه [/highlight]

  جسیکای کوچک برای نجات خود در نهایت به نحوی به خانه مادربزرگش که در پنالا است فرار میکند ، اما وقتی متوجه شد مادربزرگش در خانه نیست به سوپر مارکت رفت تا چیزی برای خوردن بخرد ، فروشنده که متوجه شد این دختر ۸ ساله قربانی تعرض شده او را پیش پلیس برد.در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد ، پدر این دختر برای سوء استفاده راحت تر از او ، این کودک را به الکل معتاد کرده است. همچنین معاینات پزشکی ثابت کرد که او بارها و بارها مورد تعرض جنسی واقع شده است.

   

  به گزارش پلیس محلی راکوود ؛ پدر این دختر به همراه کارکنانش دستگیر شدند تا به جنایات بی شرمانه شان رسیدگی شود ، وقتی پلیس این دختر را به خانه خود رساند، جسیکا خود را به خاطر آنچه که بر خود گذشته، به دار آویخت.

   

  منبع: تی پلاس

  دیدگاهتان را بنویسید

  نظر خود را بنویسید
  نام