تجاوز به خانوم معلم در اتوبان چمران

  0
  8,234 views
  daily news

  تجاوز به خانوم معلم در اتوبان چمران

  تجاوز جنسی به خانم معلم در بین شمشادهای کنار اتوبان

  تجاوز جنسی علنی به خانم معلم در اتوبان چمران تهران

   

  هوا در حال تاریک شدن بود و آفتاب داشت غروب میکرد.خانم معلم جوان پیاده به سمت خانه حرکت می‌کرد، غافل ازاینکه چه سرنوشت شومی در انتظارش است.

   

  همزمان مردی در تعقیب خانم معلم بود تا اینکه خود را به او رساند و چاقو را زیر گلوی زن وحشت‌زده گذاشت.خانم معلم به سمت شمشادهای کنار اتوبان کشانده شد و وقتی فهمید مرد چاقوکش نیت شومی دارد با التماس خواست پول و طلاهایش را بگیرد و رهایش کند. به گزارش فراناز اما مرد خشن اعتنایی به گریه‌های خانم معلم نکرد.

   

  زن جوان از شدت ترس نیمه بیهوش شد و ساعتی بعد وقتی خود را تنها در میان شمشادها دید، با گام‌های لرزان خود را به خودروهای عبوری رساند و خودش را به نزدیکترین کلانتری رساند و از مرد شیطان‌صفت شکایت کرد.

   

  [highlight] لمس اندام جنسی دختران در قبال پول برای خیریه+عکس+۱۸ [/highlight]

   

   

  با ادعاهای هولناک این زن، تیمی از کارآگاهان پلیس برای دستگیری مرد خشن وارد عمل شدند و خیلی زود وی را که در حال پرسه زدن در لابه‌لای شمشادهای کنار اتوبان شهید چمران بود دستگیر کردند.

   

  عبدالرشید ابتدا ادعای بی‌گناهی کرد، اما وقتی با خانم معلم جوان روبه‌رو شد چاره‌ای جز بیان حقیقت ندید و پرده از راز اقدام شوم خود برداشت و گفت: عصرروز حادثه در کنار شمشادها بودم که با دیدن این زن وسوسه به جانم افتاد و پشیمان هستم. در این اقدام یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان پول وی را سرقت کردم و سپس فرار کردم.

   

  بنابر این گزارش با اعترافات مرد شیطان‌صفت، پرونده با صدور کیفرخواست به شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد. این مرد پس از محاکمه به ۷ سال زندان و به خاطر ضرب و شتم به پرداخت دیه محکوم شد.بنابراین گزارش، حکم صادره از سوی شعبه ۱۷ دیوان عالی کشور تأیید و پرونده برای اجرا به دادسرا فرستاده شد.

  منبع: تی پلاس

  دیدگاهتان را بنویسید

  نظر خود را بنویسید
  نام