اچ تی سی HTC به زودی خواهد رفت!

daily news

اچ تی سی HTC به زودی خواهد رفت!

 

امروز خبر از تعدیل ۱۵۰۰ نیرو در HTC می رسد که یک تعدیل نیرو بزرگ و به سوی کوچکتر شدن هر چه بیشتر این شرکت پیش می رود. در این وضعیت کرگ فدریگی از اپل معتقد است اچ تی سی به زودی می میرد و این عقیده خود را با یک توییت و اشاره به خبر تعدیل ۱۵۰۰ نیرو از اچ تی سی عنوان کرده است.

در ری-توییت کرگ فدریگی از خبر تعدیل نیرو ۱۵۰۰ نفری اچ تی سی، عنوان می کند خبری جدید برای پروسه مرگ اچ تی سی منتشر شده است. اصل توییت را در تصویر زیر می بینید:

 

توییت کرگ فدریگی درباره اچ تی سی

توییت کرگ فدریگی درباره اچ تی سی

نمی توان انتظار داشت که همه افراد تمام و کمال باشند و کرگ فدریگی هم شخص اول اپل نیست اما قطعا از تاثیرگذارترین آن ها هست. اینکه هر کسی آزاد است نظر خود را عنوان کند هیچ شکی نیست اما به محض اینکه اظهار نظر می کنید خوب است به یاد داشته باشید آن چیزی را که هستید به عموم نشان می دهید!

 

تعدیل نیرو 1500 نفری اچ تی سی

تعدیل نیرو ۱۵۰۰ نفری اچ تی سی

 


بیشتر بخوانید

عکس لو رفته گلکسی نوت ۹ با یک باتری بزرگ ۴۰۰۰ میلی آمپری


اپل شرکت بزرگی است و این روزها آنقدر خوب پیش می رود که کسی فکر سقوط آن ها را هم نمی کند اما هیچ پادشاهی همیشگی نیست و روزی پیش می آید که آن هم سقوط خواهند کرد، درست شبیه به نوکیا و آغاز افول برند بزرگی مثل سامسونگ که سهم بزرگی از بازار خود را در بازارهای حیاتی مثل چین و هند از دست داده است.

این خبر را برای اچ تی سی چطور می دانید؟ و در نهایت واکنش کرگ فدریگی شایسته بود؟ وی حدودا سه هفته پیش نیز تیکه ای به اندروید درباره افزایش حافظه رم و عملکرد ضعیف انداخته بود!

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را بنویسید
نام