اندام مثبت کمپین جدید در زمینه مد و فشن برای زنان چاق

اندام مثبت کمپین جدید در زمینه مد و فشن برای زنان چاق

 

رهبری این جنبش را زنی به نام «La’Tecia Thomas» به عهده دارد. او از دخترانی با اندام‌هایی چاق خواست تا در این کمپین او را همراهی کنند. توماس اعتقاد دارد که این جنبش در آینده‌ای نزدیک، تغییری اساسی در صنعت مد و فشن به راه خواهد انداخت.

یکی از جدیدترین و در عین حال قدرتمندترین کمپین‌هایی که در زمینه مد و فشن به راه افتاده، جنبش «اندام مثبت» است.

توماس درباره این کمپین می‌گوید: «من از زنانی با اندام‌های مختلف دعوت به همکاری کردم. سایز آن‌ها از ۱۴ تا ۲۸ متفاوت است. چیزی که برای من اهمیت دارد اعتماد به نفس آنهاست. در واقع آن‌ها با هر اندامی که دارند، خودشان را زیبا و جذاب می‌بینند.

کمپین «اندام مثبت» به نفع زنان چاق

 

هدف ما هم این است که مفهوم زیبایی اندام را در صنعت مد و فشن تغییر دهیم به گونه‌ای که مردم دیگر ملاک زیبایی را از روی سایز بدن تعریف نکنند. ما می‌خواهیم که این قدرت را به زنان بدهیم تا اندام و به تبع خودشان را بیشتر از همیشه دوست بدارند. در این کمپین، هر زنی وزن و قد متفاوتی دارد. در واقع زیبایی هر شخص خاص و منحصر بفرد است و چیزی که بیش از همه در آن‌ها جلب توجه می‌کند، اعتماد به نفس بالای شان است.


بیشتر بخوانید

پاک کردن لکه های سفید روی دندان تا علت و جود این مشکل


کمپین «اندام مثبت» به نفع زنان چاق

۳ نکته مهم در کمپین «اندام مثبت»:

۱. چیزی که مهم است ارتباط مثبت میان ذهن و بدن است. اول این که نباید خودمان را با دیگران مقایسه کنیم. مهم نیست که دیگران چه کسانی هستند، دوست، سلبریتی یا همکار، مقایسه هیچ جایی در این کمپین ندارد. بدن ما متعلق به ماست، نه هیچکس دیگر.

۲. در مورد خود و اندام مان منفی فکر نکنیم، بلکه با دیدی مثبت به آن بنگریم.

۳. با اعداد کاری نداشته باشیم. بدین معنی که برایمان مهم نباشد چه سایز لباسی به تن می‌کنیم. اگر نسبت به اندام مان حس خوبی داریم، حتما زیبا و جذاب هستیم. در واقع اعتماد به نفس و زیبایی ما نباید وابسته به اعداد حک شده روی لباس هایمان باشد.

کمپین «اندام مثبت» به نفع زنان چاق

خصوصیات لباس‌هایی که به تن می‌کنیم:

۱. لباس‌های طرح دار با رنگ‌های جسورانه را دوست بدارید.

۲. از پوشیدن لباس‌های رنگ روشن هراسی نداشته باشیم. اینطور به نظر می‌رسد که زنان از پوشیدن لباس‌های رنگ روشن در جامعه دوری می‌کنند، اما اگر به این رنگ‌ها علاقه دارید، حتما امتحان شان کنید. مطمئنا از ظاهر جدیدتان سورپرایز خواهید شد.

۳. مهم نیست که چاق هستید یا لاغر، از نشان دادن انحنا‌های اندام تان، مانند کمر، نترسید. با پوشیدن لباس‌های سایز تن تان نه تنها جذابیت تان را بالا می‌برید، بلکه اعتماد به نفس بالایتان را نیز به دیگران ثابت می‌کنید.

زنان نباید از وزن، سایز یا قد واقعی شان خجالت بکشند. آن‌ها نباید مانکن‌های لاغر را الگوی خود قرار دهند و تلاش کنند به امید این که روزی مانند آن‌ها شوند. زنان باید یاد بگیرند که خودشان را دوست داشته باشند.

توماس می‌گوید: «اگر برایتان سخت است که اندام تان را دوست داشته باشید، نگران نشوید. به جای آن سعی کنید که نسبت به اندام تان خنثی یا بی تفاوت باشید. کافی ست بدن تان را تنها به عنوان یک بدن بپذیرید، آنوقت خواهید دید که به مرور زمان چطور احساسات مثبت در شما شکل خواهد گرفت.»

اندام مثبت کمپین جدید در زمینه مد و فشن برای زنان چاق

فرادید
لینک منبع

برچسب ها

مطالب مشابه...

0 افکار در “اندام مثبت کمپین جدید در زمینه مد و فشن برای زنان چاق”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخرین مطالب

مارا دنبال کنید

اخرین کامنت ها

فهرست