اعتصابات کامیون داران کشور را فلج کرد

  0
  7,778 views
  daily news

  اعتصابات کامیون داران کشور را فلج کرد

  چند روزی است که بیشتر شهر های کشور به خصوص شیراز کامیون دارن به علت گرانی اقلام مصرفی خودرو های خود دست به اعتصاب زدند و میشه گفت تا حدودی زیادی شهر ها و کشور را فلج کردند.

  کامیون‌داران به افزایش دوبرابری قیمت اقلام مورد نیاز از جمله لاستیک و روغن اعتراض داشتند،ئیس اتحادیه حمل‌ونقل بار ایران  از افزایش کرایه حمل بار تا سطح ۲۰ درصد برای جبران بخشی از گرانی‌ها و کم‌باری خبر دادند، و این ممکن است که باز هم به ایجاد تورم بیشتر اقلام معیشتی مردم شود برای جبران افزایش ۲۰ درصدی کرایه حمل انواع اقلام!

  وعده تو خالی افزایش 20 درصدی برای کامیون دارن

  محمد خان‌بلوکی با اشاره به اعتراضات روزهای اخیر جمعی از کامیون‌داران در بیشتر شهر ایران اظهار کرد:‌ این اعتراضات به‌دلیل گرانی تمامی اقلام موردنیاز کامیون‌داران بوده، قیمت لاستیک، روغن و… ۲ برابر شده و کار و معیشت کامیون‌داران را دچار مشکل کرده است.

  https://instagram.com/firuzabad_/?utm_source=ig_embed

  وی با یادآوری این‌که سال ۹۴ کرایه حمل حدود ۱۵ درصد افزایش یافته و طی سه سال اخیر با وجود افزایش نرخ دلار و تأثیر آن در اقلام مصرفی نرخ کرایه تغییری نکرده بود، تصریح کرد: رانندگان درخواست افزایش ۴۰ درصدی نرخ کرایه‌ها را دارند که عملاً امکان چنین افزایش نرخی را نداریم.

  بیشتر اعتراضات مربوط به شهر ری، اصفهان و شیراز بوده است،‌ تصریح کرد:‌ کرایه حمل کامیون‌داران از سال ۹۴ به این طرف افزایش نیافته بود و برای جبران بخشی از گرانی‌ها کرایه‌ها این هفته تا سطح ۲۰ درصد افزایش یافته است.

  خان‌بلوکی با بیان این‌که “در کشور بی‌باری داریم و بار برای کامیون‌داران کم است”، اظهار کرد: این مسئله معیشت کامیون‌داران را با مشکل مواجه کرده است.

  اعتصابات کامیون داران کشور را فلج کرد

  دیدگاهتان را بنویسید

  نظر خود را بنویسید
  نام