اعتراض تلویحی سامان به نیمکت نشینی در تیم ملی؛ قدوس: از کی‌روش سوال کنید!

daily news

به گزارش تی پلاس

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، سامان قدوس در ابتدای تمرین امروز تیم ملی در جمع خبرنگاران، گفت: همیشه آماده هستم. فکر می‌کنم بولیوی تیمی قوی است که مقابل آن‌ها بازی دوستانه داریم.

وی افزود: البته فیلم بازی از بولیوی ندیدم، اما اینکه فدراسیون با آن‌ها برای بازی دوستانه هماهنگی به عمل آورده نشان می‌دهد که حتما حریف خوبی هستند. خوب تمرین می‌کنیم و بازی با بولیوی هم به ما کمک می‌کند تا آماده‌تر شویم.

مهاجم تیم ملی در مورد شرایط خودش در لیگ فرانسه و درخششی که در هفته‌های اخیر داشته است، خاطرنشان کرد: من دوست دارم در تیم ملی هم بازی‌های خوبی انجام دهم. تیمم در فرانسه مثل تیم ایران بازی می‌کند. ما در دفاع بسیار قوی هستیم و در ضد حمله هم خوب کار می‌کنیم. امیدوارم گل‌هایی که در باشگاهم زدم را در تیم ملی هم بتوانم بزنم.

وی در پاسخ به این سوال که ایران ۴۲ سال است قهرمان جام ملت‌ها نشده و چقدر امیدوار است با حضور بازیکنانی مثل خودش این طلسم شکسته شود، گفت: تیم ملی بسیار خوب است، اما کار سخت است. ما تیمی قوی داریم. باید خوب آماده شویم و بتوانیم این جام را برای مردم ایران به دست بیاوریم.

قدوس در مورد اینکه در یک نظر سنجی او امید اول گلزنی از سوی مردم معرفی شده، گفت: برای من فقط بردن و موفقیت تیم مهم است.

وی در مورد اینکه در جام جهانی کم بازی کرد و از کی‌روش بابت این موضوع انتقاد شد و آیا او در جام ملت‌ها بیشتر بازی می‌کند، گفت: این مسئله را من نمی‌دانم. باید از کارلوس کی‌روش سوال کنید. من تمریناتم را دنبال می‌کنم و امیدوارم تیم ملی موفق شود.

اعتراض تلویحی سامان به نیمکت نشینی در تیم ملی؛ قدوس: درمورد نیمکت‌نشینی‌ام از کی‌روش سوال کنید

به گزارش خبرنگار ورزشی دانشجو، سامان قدوس با توجه به آمادگی بسیار زیاد در بازی های جام جهانی در ترکیب فیکس ایران جایی نداشت، در آن مقطع بسیاری از کارشناسان تفکرات دفاعی کی روش در برابر تیم های اسپانیا و پرتغال و حتی مراکش را علت این نیمکت نشینی می دانستند، حال که ایران برای قهرمانی در جام ملت های آسیا می جنگد دیگر نیازی به بازی های تدافعی سخت نبوده و سرمربی پرتغالی تیم ملی باید به فکر تقویت خط حمله ایران باشد.

 

دوستداران فوتبال در ایران بسیار مشتاق بازی قدوس در ترکیب اصلی و گل زنی وی هستند و نظر خودشان را هم در نظرسنجی اخیر برنامه نود داده اند حال باید دید در تفکرات جدید آقای کی روش سامان قدوس در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت یا خیر؟

تی پلاس

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را بنویسید
نام