احتمال حذف جک ۳٫۵ میلیمتری هدفون در پرچمدار سونی!

  0
  146 views
  daily news

  بر اساس شایعه ای که امروز مطرح شده است، به نظر میرسد سونی در نظر دارد جک ۳٫۵ میلی متری هدفون را در یکی از گوشی هایِ پرچمدار خود ( احتمالاً گوشی اکسپریا XZ1 ) حذف کند. منبع خبری مذکور اشاره میکند که احتمالاً سونی با حذف جک هدفون میتواند باتری قویتری برایِ پرچمدارِ پیشِ رویِ خود دست و پا کند و فناوری اسپیکرهایِ استریو زیر صفحه نمایش را به گوشی هایِ اکسپریا وارد کند.

  این بدان معناست که گوشی اکسپریا XZ1 سونی احتمالاً از صفحه نمایشی بدون حاشیه در بالا و پایین بهره خواهد برد و همچون گوشی اکسپریا XZ Premium حاشیه هایِ زیادی به همراه نخواهد داشت. همچنین، این منبع خبری اشاره میکند که حذف جک ۳٫۵ میلی متری احتمالاً تغییراتی در طراحی پرچمدار جدید اکسپریا نیز ایجاد خواهد کرد.

  همچنین، بر اساس گفته هایِ این منبع خبری، سونی در جعبه گوشی اکسپریا XZ1 یک هدفون وایرلس نیز قرار خواهد داد، که در راه این تغییر کاربران را با مشکل مواجه نسازد. در پایان نیز این منبع خبری اشاره میکند که گوشی اکسپریا XZ1 مجهز به چیپست اسنپدراگون ۸۳۵ خواهد بود، صفحه نمایشی ۵٫۲ اینچی و بدون حاشیه خواهد داشت و در کنار ۴ گیگابایت حافظه رم، از حافظه داخلی ۶۴ یا ۱۲۸ برخوردار میباشد.

  اما آیا این خبر صحت دارد؟ سایت تخصصی اکسپریا مثل همیشه محتمل بودن هر ایده ای را انکار نمیکند، اما بر اساس اطلاعات دقیقی که سخنگویِ سونی موبایل حدود ۱ سال پیش مطرح کرده بود، سونی فعلاً قصد حذف کردن جک ۳٫۵ میلی متری هدفون را ندارد و در صورتی که چنین تحولی رُخ دهد، قطعاً سونی بر رویِ حرف خود پا گذاشته است، که این موضوع برخلاف ایدئولوژی هایِ فکری سونی موبایل میباشد. پس توصیه میکنیم این خبر را صرفاً به عنوان یک شایعه در ذهن داشته باشید.

   sony-xperia-xz-premium-review-aa-22-of-31

  دیدگاهتان را بنویسید

  نظر خود را بنویسید
  نام