آینده جهان با فناوری جدید چه شکلی خواهد بود

  0
  2,180 views
  daily news

  آینده جهان با فناوری جدید چه شکلی خواهد بود

  در گزارش یک مجله آمریکا در هفته اخیر یک پیش بینی در مورد آینده تکنولوژی و فناوری جهان نوشته که میتونه دید شما رو تغییر بده.

  اولین پیش بینی این است که تعداد حملات سایبری هکرها افزایش خواهد یافت و در نتیجه آنها تاسیسات بنیادی از جمله کارخانه های بزرگ و همچنین کارآفرینان و آدم های معمولی آسیب خواهند دید.

  دومین پیش بینی در رابطه با بررسی اطلاعات شخصی است. مجله آمریکایی خاطرنشان می سازد در آینده مغز مصنوعی شناخت احساسات انسان از روی صورت وی را یاد گرفته و وابسته به آن کالاها و محصولات گوناگون را عرضه خواهد کرد.

  سومین پیش بینی ظاهر شدن فروشگاه های بدون صندوقدار و فروشنده است. به زودی کالاهای لازم را می توان از طریق اپلیکیشن در اینترنت سفارش داد و ربات ها انها را به ادرس خریداران خواهند رساند.

  آینده جهان با فناوری جدید چه شکلی خواهد بود

  چهارمین پیش بینی: استفاده از ربات ها به جای رانندگان کامیون در سفرهای طولانی است.

  پنجمین پیش بینی آن است که چند سال بعد پزشکان خواهند توانست دی ان ای انسان را با موفقیت تغییر دهند تا بیماری های ژنتیک درمان شود.

  پیش بینی ششم، استفاده همگانی و گسترده از وسایل واقعیت مجازی و افزوده در کار روزمره انسان ها است.


  بیشتر بخوانید

  انتشار یک ویروس جدید در سطح جهان


  بالاخره اینکه پیش بینی ششم در رابطه با استفاده از فناوری های زنجیره بلوکی است. به زودی تقریبا همه مردم در کار سرویس های بزرگ آنلاین از جمله تاکسی های آنلاین، فروشگاه های اینترنتی و شبکه های اجتماعی شرکت خواهند کرد.

  آینده جهان با فناوری جدید چه شکلی خواهد بود

  دیدگاهتان را بنویسید

  نظر خود را بنویسید
  نام