Warning: Declaration of vw_main_menu_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/fcqashqa/public_html/wp-content/themes/sevenmag/functions.php on line 105
بی سوادان بر مسند قدرت سوتی رئیس شورای شهر - تی پلاس - مجله تصویری

بی سوادان بر مسند قدرت سوتی رئیس شورای شهر

بی سوادان بر مسند قدرت سوتی رئیس شورای شهربی سوادان بر مسند قدرت سوتی رئیس شورای شهر
بی سوادان بر مسند قدرت سوتی رئیس شورای شهر

بی سوادان بر مسند قدرت سوتی رئیس شورای شهر

رئیس شورای شهر شیراز در یک برنامه تلویزیونی هنگامی که از بافت های قدیمی و زیبای شهر شیراز حرف می‌زد، گاف بزرگی داد. او عنوان کرد که بافت های قدیمی شهر “شیراز” از نظر تاریخی به غیر از “ایران” در شهر “ونیز” “سوئیس” نیز وجود دارد و من فقط در آنجا دیده ام.

پس از آنکه متوجه اشتباه خود شد، “سوئیس” را به “سوئد” و سپس با کمک همکار خود به “ایتالیا” تغییر داد. این اشتباه او واکنش‌های زیادی از سوی کاربران را در پی داشت.

بی سوادان بر مسند قدرت سوتی رئیس شورای شهربی سوادان بر مسند قدرت سوتی رئیس شورای شهر
بسیاری از کاربران عنوان کرده‌اند که اگر شهر ونیز را دیده است چرا از کشور آن بی اطلاع است. عده دیگر از کاربران عنوان کردند که به یاد داستان موزه لوور افتادند. کاربران بسیاری از این اشتباهات فاحش انتقاد کرده و معتقدند که کسانی که مدیر هستند و مسئولیت‌های مهمی را به عهده دارند باید از سواد بالاتری برخوردار بوده و حداقل اطلاعات عمومی بهتری داشته باشند.

با نگاهی به بازتاب گسترده موضوع سوتی های نمایندگان مجلس ایران، به نظر می رسد دیگر هیچ صحبت اشتباهی نمی تواند از دید کاربران شبکه های اجتماعی در امان باشد.


بیشتر ببنید

فیلتر تلگرام تا تحریم پیام رسان داخلی


منبع : تی پلاس

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “بی سوادان بر مسند قدرت سوتی رئیس شورای شهر”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *