Warning: Declaration of vw_main_menu_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/fcqashqa/public_html/wp-content/themes/sevenmag/functions.php on line 105
اعتصابات کامیون داران کشور را فلج کرد وعده افزایش 20 درصی کرایه - تی پلاس - مجله تصویری

اعتصابات کامیون داران کشور را فلج کرد

وعده تو خالی افزایش 20 درصدی برای کامیون دارن
وعده تو خالی افزایش ۲۰ درصدی برای کامیون دارن

اعتصابات کامیون داران کشور را فلج کرد

چند روزی است که بیشتر شهر های کشور به خصوص شیراز کامیون دارن به علت گرانی اقلام مصرفی خودرو های خود دست به اعتصاب زدند و میشه گفت تا حدودی زیادی شهر ها و کشور را فلج کردند.

کامیون‌داران به افزایش دوبرابری قیمت اقلام مورد نیاز از جمله لاستیک و روغن اعتراض داشتند،ئیس اتحادیه حمل‌ونقل بار ایران  از افزایش کرایه حمل بار تا سطح ۲۰ درصد برای جبران بخشی از گرانی‌ها و کم‌باری خبر دادند، و این ممکن است که باز هم به ایجاد تورم بیشتر اقلام معیشتی مردم شود برای جبران افزایش ۲۰ درصدی کرایه حمل انواع اقلام!

وعده تو خالی افزایش 20 درصدی برای کامیون دارن

محمد خان‌بلوکی با اشاره به اعتراضات روزهای اخیر جمعی از کامیون‌داران در بیشتر شهر ایران اظهار کرد:‌ این اعتراضات به‌دلیل گرانی تمامی اقلام موردنیاز کامیون‌داران بوده، قیمت لاستیک، روغن و… ۲ برابر شده و کار و معیشت کامیون‌داران را دچار مشکل کرده است.

https://instagram.com/firuzabad_/?utm_source=ig_embed

وی با یادآوری این‌که سال ۹۴ کرایه حمل حدود ۱۵ درصد افزایش یافته و طی سه سال اخیر با وجود افزایش نرخ دلار و تأثیر آن در اقلام مصرفی نرخ کرایه تغییری نکرده بود، تصریح کرد: رانندگان درخواست افزایش ۴۰ درصدی نرخ کرایه‌ها را دارند که عملاً امکان چنین افزایش نرخی را نداریم.

بیشتر اعتراضات مربوط به شهر ری، اصفهان و شیراز بوده است،‌ تصریح کرد:‌ کرایه حمل کامیون‌داران از سال ۹۴ به این طرف افزایش نیافته بود و برای جبران بخشی از گرانی‌ها کرایه‌ها این هفته تا سطح ۲۰ درصد افزایش یافته است.

خان‌بلوکی با بیان این‌که “در کشور بی‌باری داریم و بار برای کامیون‌داران کم است”، اظهار کرد: این مسئله معیشت کامیون‌داران را با مشکل مواجه کرده است.

اعتصابات کامیون داران کشور را فلج کرد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اعتصابات کامیون داران کشور را فلج کرد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *